Vestuvių planavimas: automobilis

Nuomos paslaugosPlanuojantiems tuoktis Kaune šį pavasarį arba vasarą, metas galvoti apie tai, kokia galėtų būti auto nuoma Kaune pigiai arba brangiai – pagal kišenę ir poreikius. Kiekvienas, norintis nuomotis transportą vestuvėms, susiduria su klausimu. Ar geriau daug pigesnių mašinų, ar geriau viena labai gera, bet tik jauniesiems. Rinktis reikėtų viską apgalvojant.

Tik jauniesiems

Jeigu pasirenkama automobilio nuoma tik jauniesiems, dažniausiai tai naudinga, kai nuo tuoktuvių ir šventės vietos yra tik labai nedidelis atstumas. Be to, nėra planuojama kažkokia iškilminga mašinų procesija, važinėjanti po miestą. Galbūt nusprendžiama, kad tiesiog mašinos nuvažiuos iki vietos tos, kas atvyko su mašinomis. Jeigu tuokiamasi, pavyzdžiui, Kauno Senamiestyje, o švenčiama 200 metrų nuo jo, tai mašinos nelabai kam ir reikia. Visi svečiai nueina pėsčiomis. Tačiau jaunieji yra jaunieji, ir tas momentas, kai nuotaka su savo pūsta gulbės suknele išlipa iš gražaus automobilio, yra įspūdingas. Dėl to verta nuomotis mašiną būtent jaunavedžiams. Smagu, kai pasirenkama viena mašina, mat tuomet galima tikrai nepagailėti ir išsinuomoti iš tiesų gerą mašiną. Galbūt senovinę, klasikinę.

Jauniesiems ir svečiams

Kitas variantas – visiems nuomotis mašinas. Tą gali numatyti jaunieji arba vestuvių organizatoriai ir iš anksto derinti, kas ką vairuos. Svečiai neturėtų būti verčiami iš savo kišenės nuomotis mašinas. Šią užgaidą turėtų įgyvendinti patys jaunieji, kurie nori tokių vizualiai gražių vestuvių, kad visi netgi važiuotų vienodomis mašinomis. Tačiau visada verta pagalvoti, ar su jomis bus važiuojama ir iki šventės vietos, ar tik po miestą. Mat, kuo ilgiau mašina bus negrąžinta į nuomos punktą, tuo paslauga, žinoma, kainuos daugiau.

Automobilis tik fotosesijai

Kitas pasirinkimas – nuomotis jauniesiems mašiną tik fotosesijai. Tą galima padaryti netgi dar prieš vestuvių ceremoniją. Su gražia išnuomota mašina ir fotografu pasivažinėti po Kauną, nuvykti į gražesnes jo apylinkes. Tai yra įprasta praktika – važinėti su fotografu po įvairias Kauno vietas. Jeigu išnuomotas automobilis yra gražus, klasikinis, galbūt jis puikiai dera ir su jaunųjų stiliumi, tad nuotraukos, kur jiedu remiasi į senovinį automobilį, gali atrodyti iš tiesų puikiai.