Mėnesio archyvas: spalio, 2022

Kodėl Jums gali būti aktualus parkavimas Vilniaus oro uoste?

Daugelis, kurie keliauja, dažniausiai atvyksta iki oro uosto automobiliu ir tuomet tikslas yra sėsti į lėktuvą ir tokiu būdu pasiekti norimą kraštą. Vieni atvyksta iš artimesnių miestų nuo Vilniaus, kuris yra pagrindinis oro uostas mūsų šalyje, o kiti iš tolimesnių Lietuvos miestų. Tad tuomet problema tampa – kur saugiai palikti savo automobilį. Keliauti jau turima…Kada reikalingi įsagai galvijams?

Nereikia būti ūkininku, kad žinotume apie įsagus – juos galima pamatyti pažvelgus į pakelėje besiganančius raguočius. Visų jų ausis puošia „auskarai“, jų neturi tik mažyliai. Tačiau jei planuojate ūkininkauti ir auginti galvijus, pravartu žinoti, kada įsagai galvijams yra reikalingi ir kokią funkciją jie atlieka. Galvijų ženklinimas Lietuvoje Šalies įstatymai numato, kad galvijų ženklinimas yra privalomas….
Internetinė prekyba ar fizinė parduotuvė?

Kiekvienam verslui labai svarbu pasiekti savo potencialų klientą. Norint tai padaryti, kuriamos strategijos ir planai, svarstoma, kur tas klientas gali būti ir kaip geriausiai jį pritraukti. Pastaruoju metu, iai vis daugiau žmonių mieliau apsiperka internetu, verslas taip pat ima svarstyti, kada geriau veikti turint fizinę parduotuvę, o kada geriausias sprendimas – internetinė prekyba? Kada geriau…Kokiomis aplinkybėmis galimas fizinio asmens bankrotas?

Pripažinkite, asmens bankrotas yra tikrai mitais apgaubta sritis. Vieni mano, kad bankrutuoja tik itin turtingi žmonės, o kiti šį procesą apskritai laiko suktybe skoloms atsikratyti. Iš tikrųjų fizinio asmens bankrotas yra detaliai reglamentuotas ir griežtai apibrėžtas procesas, kuris galimas tik susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, kurias plačiau panagrinėsime šiame straipsnyje. Įsiskolinimų dydis Tai viena svarbiausių sąlygų…