Kodėl verta rinktis savitarnos skalbyklą?

Savitarnos skalbykla – tai tikras perversmas, pagaliau populiarėjantis ir Lietuvoje, kur skubantys, buitimi savęs neapkraunantys ar tiesiog niekaip nesusidraugaujantys su skalbimo mašinomis gali patikėti savo brangiausius ir mylimiausius drabužėlius. Kadangi daugeliui tai naujiena, o iš nežinojimo žmonės neretai save apkrauna bereikalingu darbu, norime palengvinti jūsų kasdienybę ir supažindinti su savitarnos skalbykla. Kodėl verta ja naudotis?

Paprasta naudotis

Savarankiškas skalbimasTurbūt daugelis „žaliukų“, kuriems savitarnos skalbykla – visiška naujiena – mano, kad ši paslauga reikalauja žinių ir nusimanymo skirtingų skalbimo mašinų modelių funkcionalume, o žodelis savitarna skamba tarsi teiginys, jog viską turėsite daryti patys. Tai – mitas. Terminale arba išmaniojoje programėlėje pasirinkite, kokia skalbimo programa jums reikalinga, atlikite apmokėjimą ir tiesiog sudėkite skalbinius su priemonėmis bei paspauskite mygtuką START.

Taigi, galite nesibaiminti, kad nusprendę pasinaudoti savitarnos skalbykla pasimesite ar nežinosite, ką daryti – viskas vyks kur kas greičiau ir paprasčiau nei namuose ar bet kur kitur.

Sutaupote

Jei manote, kad savitarnos skalbykla atsieis brangiau nei naudojimasis paprasčiausia skalbimo mašina – gerai pagalvokite. Sudėkite išlaidas, kurias skirtumėte naujos ir kokybiškos skalbimo mašinos įsigijimui, taisymui atsiradus gedimams, specialių priemonių, skirtų skalbimui, pirkimui, elektros energijai bei karštam vandeniui, kurie eikvojami skalbimo metu. Vuolia! Tik neišsigąskite skaičių ir pabandykite juos išskaidyti labai mažomis dalimis, kurių prireiktų norint pasinaudoti savitarnos skalbykla. Darosi lengviau, tiesa?

Slapti skalbiniai

Nors toks žodžių junginys kaip slapti skalbiniai gali sukelti juoką, nė neįsivaizduojate, kaip dažnai žmonės slepia vienaip ar kitaip išteptus drabužius. Tai paaugliai, sugadinę brangiai kainavusius, tėvų pirktus drabužius, ir nenorintys jų įskaudinti ar parodyti, kad negerbia savo daiktų… Moterys, vos pradėjusios gyventi su antrąja puse, ir romano pradžioje bandančios išlaikyti romantiką, todėl slepiančios ne tokį dailų apatinį trikotažą… Galų gale, viengungiai, kurie tikrai neplanuoja savo namų nukabinėti marškiniais, ant kurių matyti moterų lūpų dažų žymės. Todėl savitarnos skalbykla – tai vienas geriausių būdų drabužius išsiskalbti tyliai, niekam nematant, nesukeliant bereikalingo triukšmo. Namo grįšite švariais, išpuoselėtais rūbais, kurie nebeprimins nelaimingų atsitikimų su dėmėmis ar jūsų praeities nuotykių.