Akumuliatoriniai prietaisai

Remonto darbai, nesvarbu, kokie jie bebūtų, reikalauja nemažai pastangų, laiko resursų ir energijos. Anksčiau įvairiausi remonto, statybos, montavimo darbai būdavo daug sudėtingesni, tuo tarpu šiandien – viskas daug paprasčiau, kadangi esti nemažas kiekis modernios, inovatyvios technikos. Smuginis greztuvas, vamzdžių kirptuvai, skardos lankstymo stakles, pjautuvai, šlifuokliai, diskiniai pjūklai, įvairūs akumuliatoriniai įrankiai ir kt. šiuos vyriškus darbus palengvina ir padeda juos atlikti daug greičiau. Šiandien straipsnyje plačiau pakalbėsime apie bendrovės UAB„Statybų variklis“ produkciją ir inovatyviausius parduodamus įrankius.

Smūginio gręžtuvo privalumai

StatybomsUAB „Statybų variklis“ – nemažą patirtį turinti bendrovė, savo veiklą vykdanti jau daugiau nei penkiolika metų. Bendrovė prekiauja šiuolaikine statybine technika, įvairiausiais įrankiais bei įrengimais, teikia statybinės technikos bei įvairių įrengimų nuomos paslaugas, bendradarbiauja su geriausiais pasaulyje tokio pobūdžio technikos gamintojais. Bendrovės atstovai nuolatos rūpinasi, kad prekių asortimentas būtų periodiškai plečiamas, atnaujinamas ir atspindėtų naujausias šios srities tendencijas. Vienas pagrindinių bendrovės „arkliukų“ – elektriniai įrankiai. Jų gausa šiandien yra tokia didelė, kad yra po atskirą įrankį, skirtą tam tikrai operacijai atlikti. Ne paslaptis, kad dažnai nepakanka paprastų rankinių įrankių, todėl elektriniai prietaisai įvairiuose remonto darbuose išties pagelbsti. Nesvarbu, ar esate mėgėjas, ar profesionalas, tokie įrankiai padės atlikti daugybę operacijų ir palengvins darbą. Ar bent kada susimąstėte, kad dabar yra tokių elektrinių, akumuliatorinių įrankių kaip akumuliatoriniai suktuvai, suktuvai – gręžtuvai, smūginiai gręžtuvai, smūginiai veržliasukiai, perforatoriai, vamzdžių, kabelių kirptuvai, santechniko įrankiai, veržliasukiai, siaurapjūkliai, vyniakalės, tiesiniai šlifuokliai, diskiniai pjūklai, šlapio ir sauso valymo siurbliai, įvairiausi pūtikliai ir kitka. Ko gero, daugelį iš jų esate matę, o gal net ir rankose laikę. Šiandien plačiau pakalbėsime apie smūginį gręžtuvą. Iš tiesų, smūginis gręžtuvas išvaizda labai primena perforatorių. Tikra tiesa – esti situacijų, kai šie du įrankiai gali atlikti panašias operacijas, tačiau paskirtį jie turi skirtingą. Perforatoriaus nauda atsiskleidžia gręžiant betoną. Tuo tarpu smūginio gręžtuvo pagrindinė paskirtis – gręžti plytas, metalą, plastiką, medį, turi aukštesnį kalimo proceso dažnį. Kadangi šis prietaisas pasižymi ne tik gręžimo, bet ir kalimo funkcijomis, tai suteikia galimybę gręžti daug tvirtesnes medžiagas. Reikia nepamiršti, kad norint įsigyti gerą gaminį, svarbu įvertinti jo technines savybes, tokias kaip smūgių ir sukimosi skaičių per minutę, galią, apsukų reguliaciją, energijos panaudojimą ir kitas savybes. Tikras šių dienų privalumas – galimybė tokio tipo įrankius naudoti be papildomų laidų, kadangi jie veikia akumuliatoriaus pagrindu. Turbūt visi sutiks, kad itin nepatogu naudoti gręžtuvus su ilgais laidais, kurie pinasi po kojomis, trukdo dirbti ir apsunkina darbą, kada reikia dirbti toliau nuo namų. Akumuliatoriniai prietaisai leidžia darbą atlikti ir nukeliavus toliau nuo energijos lizdo.

Kuo naudinga?

UAB „Statybų variklis“ siūlo jums didelį pasirinkimą smūginių gręžtuvų ir kitų prietaisų, todėl rinktis galėsite tiek pagal kainą, tiek pagal technines savybes. Kaip žinoti, ar jums reikia profesionalaus, ar buitinio įrankio? Na, jei atliekate tik einamuosius remonto darbus, nėra prasmės pirkti daugiafunkcio, profesionalaus įrankio, tačiau, jei nei dienos nepraleidžiate be gręžtuvo – daug svarstyti nereikėtų – internetinėje UAB „Statybų variklis“ svetainėje išsirinkite kokybiškiausią variantą. Reikia paminėti, kad prireikus vadybininkai visada atsakys į jums rūpimus klausimus, pakonsultuos ir padės išsirinkti norimą produktą. Tai ilgaamžis produktas, todėl jam paprastai suteikiamos solidžios garantijos. Tokį prietaisą dažnai renkasi meistrai, dirbantys su įvairių laidų, telekomunikacijų tiesimu, kadangi gręžtuvas lengvai prasiskverbia pro itin tvirtus paviršius. Štai, Jonas iš Prienų rajono visai neseniai namuose vykdė tikrą kapitalinį remontą, todėl naujas Bosch smūginis gręžtuvas tapo nepamainomu įrankiu. Jis lengvai prasiskverbė pro tvirtas, storas sienas. Vyras ypač buvo patenkintas tuo, kad įrankį galėjo be vargo nusigabenti toliau nuo elektros lizdo. Taigi, jeigu norite įsigyti kokybišką įrankį, kreipkitės į UAB „Statybų variklis“ profesionalus.