Su kokia publika per vestuves susiduria jų vedėjai

Vieni žmonės dirba atskirai užsidarę biuruose, kiti dirbdami bendrauja su daugybe žmonių. Štai vestuviuvedejai savo darbo metu susiduria su tikra puokšte įvairiausios publikos. Juk susirenka ir draugai, ir giminės, ir jauni, ir vyresni, iš visur suvažiuoja. Su kokiais žmonėmis per vestuves tenka pabendrauti ir susidurti vestuvių vedėjui? Tai svarbu žinoti, kadangi tik pažinodamas savo auditoriją, galėsi tinkamai ją sudominti vedamu renginiu, pateikti geriausią renginio kokybę.

Jaunieji – svarbiausi

Vedėjas renginiuiŽinoma, vestuviu vedejai per vestuves daugiausia dėmesio skiria jaunųjų porai. Juk tai ir yra jų didžioji šventė. Yra įvairų žaidimų, pokštų, kurių metu siekiama provokuoti, linksminti jaunuosius. Šiais triukais pasinaudoja ir patyrę šventės vedėjai. Tačiau net jeigu jie dėmesį skiria ir svečiams, o ne jauniesiems, iš tiesų tai vis tiek yra tam tikras dėmesys sutuoktiniams. Juk dėl jų įvyko ši šventė, dėl jų visi susirinko, dėl jų stengiamasi pakalbinti bei pralinksminti ir kiekvieną svečią. Tad jaunieji ir nenorėtų per vestuves visą vakarą išlikti tik dėmesio centre. Visai gerai, kai visų akys nukrypsta ir į ką nors kitą, bei kas nors kitas taip pat tampa vakaro žvaigžde.

Vyresni giminės

Net ir jauniausi vestuviu vedejai turi mokėti vesti renginį taktiškai, gražiai, nieko neįžeisti. Nereikia pamiršti ir to, kad renginyje visada yra ir vyresnės kartos giminių, kuriuos verta gražiai pagerbti, paminėti, galima pagirti jų išmintį ar prašyti patarimo jauniesiems. Juos taip pat derėtų maloniu, gražiu būdu įtraukti į vestuvių šventę. O pačius audringiausius žaidimus ir rungtis geriau palikti jaunųjų draugams.

Jauni draugai

Būtent ši publikos dalis ir būna pati reikliausia ir ištroškusi linksmybių. Tai, kokie vestuviniai siurprizai laukia, koks renginio scenarijus, priklauso nuo pačių jaunųjų. Paprastai jau iš scenarijaus galima įsivaizduoti ir, kokie susirinks žmonės. Kultūringi ir išsilavinę nori vienokių pramogų, daugiau santūrumo, elegancijos, subtilios įvairovės. Pašėlę į Lietuvą grįžę emigrantai nori kitokių dalykų. Tie, kas labai daug dirba, per vestuves ypatingai nori atsipalaiduoti. Tad vestuvių vedėjas turi reaguoti į tai, kokie jaunųjų draugai susirinkę, kokie yra jų poreikiai, ir stengtis juos patenkinti, leisti visiems tikrai linksmai atšvęsti vestuves.

Maži vaikai

Ši publikos dalis dažniausiai švenčia kitaip. Vaikams vestuvėse gali būti atidarytas specialus kampelis, kuriame jie ir švenčia savo žaidimus Renginio vedėjui būtų per sunku į programą įtraukti dar ir vaikus.