Mėnesio archyvas: gruodžio, 2019

Kodėl mums naudingas generalinis valymas?

Ar kada pastebėjome, kokios mintys ateina į galvą, kai įžengiame į nelabai tvarkingą kambarį? Išmėtyti daiktai, šiukšlėmis apsinešę kilimas mums primena viską, kas mūsų gyvenime yra negerai. Ir visiškai kitaip jaučiamės, kada esame tvarkingoje aplinkoje – galime atsipalaiduoti, geriau susikaupti ir, atrodo, kontroliuojame viską, kas vyksta mūsų kasdienybėje. Taigi, tvarkymasis tampa ne tik rutininiu darbu,…Saulės elektrinės ir jų įrengimo būdai

Ar dar prieš 15 metų būtume pagalvoję, jog kiekvienas galėsime turėti savo elektrinę? Vargu, ir vis tik šiandien turime tokią galimybę. Galime įsigyti savo saulės elektrinę, pasistatyti ją ant namo stogo arba nuosavame žemės sklype ant žemės, ar nusipirkti jėgainę saulės elektrinių parke. Net jei gyvename daugiabutyje, galime naudoti saulės energiją. Elektrinių parke esanti nuosava…Paskola verslui be užstato ar su?

Norintieji gauti paskolą verslui gali pasinaudoti įvairiomis galimybėmis. Kredito unijose, bankuose, verslo angelų, privačiose bendrovėse ar P2P platformose įmanoma gauti kreditą skirtingoms įmonėms ir skirtingomis sąlygomis. Viena iš aktualiausių sąlygų skolinantis yra – reikalingas užstatas ar ne? Paskola su užstatu Paskola verslui su užstatu dažniausiai imama tada, kai reikalinga didesnė suma ilgesniam grąžinimo laikotarpiui. Užstatu…Kaip išsirinkti vaikštynę neįgaliesiems?

Judėjimo problemų turintys žmonės dažnai susiduria su klausimais, kokios vaikštynės neįgaliems labiausiai tinkamos. Šiuo metu yra įvairių priemonių, kurios leidžia palengvinti kasdienybę, todėl pasirinkimas yra pakankamai didelis. Ką reikia žinoti, jeigu reikia išsirinkti vaikštynę? Šiuo metu vaikštynių skirtų neįgaliesiems yra nemažas pasirinkimas, kaip ir universalūs neįgaliųjų vežimėliai, taip ir vaikštynės yra skirtos žmonėms su kokia…Kas svarbu renkantis lauko duris?

Lauko durys yra labai svarbios tiek norint jaustis saugiai savo namuose, tiek ir sulaikyti šilumą ar turėti gerą garso izoliaciją. Kambariodurys.lt yra siūloma daug įvairių durų, kurios gali būti geras pasirinkimas. Kurios durys jums labiausiai tiktų, priklauso nuo daugelio kriterijų, pavyzdžiui, kainos, spalvos, medžiagos, savybių ir pan. Norint sužinoti, kokios durys lauko bus geras pasirinkimas,…