Vasarinės padangos – kaip išsirinkti?

Padangos vasaraiDauguma vairuotojų mano, kad svarbu tinkamos žieminės, o ne vasarinės padangos. Tai nėra teisinga nuomonė, nes daugiausia eismo įvykių pasitaiko būtent ne šaltuoju metų laiku, o šiltuoju. Todėl budrumas kelyje turi išlikti net ir vasarą, tuomet visi jausimės saugesni kelyje.

Visi, kurie turi automobilį žino, kad svarbu rūpintis tinkama jo technine būkle. Į techninės priežiūros sąvoką įeina ir padangų priežiūra. Svarbu visuomet įsitikinti, kad jų būklė yra tinkama kelionei. Kaip pasirinkti vasarines padangas? Tai ne itin dažnai užduodamas klausimas, nes didžiajai daliai vairuotojų vis dar atrodo, kad atidžiai rinktis reikia tik žiemai skirtas padangas, juk tada kelyje tyko tiek daug pavojų, o eismo sąlygas apsunkina sniegas, ledas ir kiti žiemai būdingi veiksniai. Tiesa yra kitokia. Šiltuoju metų laiku taip pat yra daug veiksnių, kurie įtakoja avaringumą. Rinktis tinkamas padangas reikia nepriklausomai nuo metų laiko, tačiau sprendimui įtakos turi turėti eismo sąlygos, kuriomis dažniausiai teks važiuoti.

Taigi, kas svarbu norint pasirinkti tinkamas vasarines padangas? Pagalvokite, kokiais keliais dažniausiai reikės važiuoti? Ar į gamta, kur nėra gerų kelių, ar važinėsite asfaltuotais keliais ir keliukais? Taip pat reikia pagalvoti apie komfortą. Vieniems vairuotojams svarbu, kad padangos būtų tylios, o kitiems šis kriterijus nėra aktualus. Dažniausiai tie, kurie važinėja asfaltuotais keliais nori įsigyti tyliai važiuojančias padangas. Tiesa, kriterijai skiriasi, todėl geriausia patiems įvertinti, kas jums svarbu, o kas ne.

Ne mažiau svarbi ir padangų kokybė. Rinkitės kokybiškas, kurios garantuos saugumą ir komfortą. Priklausomai nuo gamintojo, modelio ir dydžio skirsis ir kaina. Ji vairuotojams yra labai svarbi. Dabar yra didžiulis vasarinių padangų pasirinkimas, todėl tikrai rasite sau tinkamas tiek pagal tam tikrus kriterijus, kurie jums svarbūs, tiek ir pagal kainą, kuri jums atrodo priimtina. Neskubėkite rinktis, juk padangos tarnaus ne vieną sezoną. Šiuo metu yra geri pasiūlymai perkant internetu. Tai leidžia sutaupyti laiko ir pinigų. Jums tereikia pasirinkti tinkamas padangas ir jas užsakyti. Netrukus jūsų užsakymas bus pristatytas arba sutarsite dėl jo atsiėmimo.

Vairuotojai apie padangas pagalvoja dažniausiai du kartus per metus. Tai pavasaris ir ruduo, kuomet jas reikia keisti. Nepamirškite, kad norint užtikrinti saugią kelionę reikia padangomis rūpintis nuolat. Patikrinkite jų būklę dažniau ir tai sumažins riziką turėti nemalonumų dėl netinkamos jų būklės. Saugumas kelyje svarbus visiems.