Vasara gruodžio mėnesį

Kai žiema pasibeldžia mums į duris sniego gniūžtėmis ir pusnimis, tada ją ištverti dar lengviau. Tačiau kai naktys užslegia dienas, taip niekada ir neprašvinta, būna šalta ir jokio sniego – tada norisi keliauti į šiltus kraštus ir, jeigu jau neturime žiemos, tai gauti vasaros. Tą padės padaryti skrydžiai į Tenerifę ir įvairius kitus pasaulio kurortus, pietines šalis. Kur keliauti žiemą, kad įkvėptumėte vasaros?

Kipras

Tai unikali sala Viduržemio jūroje, kurios dalis yra graikiška, o kita – musulmoniška. Ten atostogauti gali kiekvienas, norintis gero poilsio, ir jūs neabejotinai taip pat esate toks žmogus. Taigi, Kipre net ir žiemą rasite žmonių, kurie deginasi, šildosi saulėje bei žinoma maudosi jūroje. Iš tiesų, net ir mūsų šaltoje Baltijos jūroje sveikuoliai išsimaudo žiemą, tad Kipre maudytis atrodo normalus dalykas.

Italija

Atostogos TenerifėjeSmagu keliauti po Italiją, o geriausias metas tą daryti yra žiema. Bilietai, skrydžiai į Italiją tada yra tiesiog žemiau padorumo ribos, kokie pigūs. O jūsų nevargins siaubingi karščiai, kurie ne kiekvienam pakeliami. Taigi, kelionė bus tikrai maloni. Italijoje visada yra ką pamatyti, kadangi ši šalis visa yra skirtinga. Dauguma jos miestelių formavosi atskirai kaip atskiros provincijos. Miesteliai iškilę ant kalvų, ir dėl to į juos įlipus atsiveria nepaprasti vaizdai, tokių niekada nesuklastosime Lietuvoje, net jeigu pastatysime dar aukštesnius bokštus negu Labanoro girioje. Atostogos Italijoje žiemos metu bus nuostabus dalykas, kurį tikrai prisiminsite ilgai, kurį išbandyti tikrai reikia. Tad eikite į skrydžių pardavimų puslapį ir jau dabar planuokite savo atostogas.

Tenerifė

Tikro komforto mėgėjams metas krautis lagaminus į Tenerifę. Žiemą ir lėktuvų bilietai ten, žinoma, yra pigesni, todėl būtinai verta keliauti ten ir mėgautis saulės voniomis. Jeigu išsinuomosite gražius ir patogius apartamentus, tokiu atveju viešnagė bus nuostabi. Dažnai geruose viešbučiuose gali mėgautis vasara bet kuriuo metų laiku, mat tie viešbučiai šiek tiek pastiprina tą puikų gero oro įspūdį. Kaip tai atsitinka? Jie tiesiog sukuria tikrai jaukę nakvynę bei leidžia šiltą vandenį į baseinus. Šildomi baseinai yra nuostabus atradimas, leidžiantis gerai pailsėti.

Turkija

Panašiai kaip ir Tenerifėje, taip pat gerai galite pailsėti žiemos metu ir Turkijoje. Vienintelis dalykas, kurį jums reikėtų žinoti, tai, kad viskas ten bus pigiau negu Lietuvoje. Viešbutis gal ir bus brangesnis, tačiau apskritai Turkijoje atostogos yra pigios.