Butų dizaino tendencijos 2016

Nesvarbu, ar naują butą jums padės susirasti http://naujamiescioaleja.lt/, ir apsigyvensite atgimstančiame Naujamiestyje, ar statysitės namą užmiestyje, jūsų nekilnojamojo turto vidaus įrengimas tikrai gali būti įspūdingas. Vilniuje butai nuo 50000 eurų jau būna tikrai gero stovio, gražūs, juose malonu gyventi, gali džiaugtis būsto išvaizda ir išplanavimu. Jeigu perkate naują butą Naujamiestyje, pagal pageidavimus statybininkai jums įrengs interjerą. Kokio jo norėsite? Patys pasakysite. O dabar trumpai – kokios yra naujausios butų dizaino tendencijos. Jeigu įrengsite butą atsižvelgdami į jas, tikrai neprašausite.

Lauko medžiagos viduje

ButaiAr kada matėte skaldytų akmenų sieną, kokiomis apjuostos pilys, dvarai arba kur nors būna sumūryta gražioje lauko teritorijoje? Tai dabar tokio tipo sienos jau turėtų atsidurti ir jūsų vidaus interjere. Toks užmanymas. Jeigu norite turėti gražų butą, galite jame įrengti vidaus interjere sienas ar tam tikras dekoracijas, kurias įprastai matome eksterjere. Tokia yra šių laikų tendencija. Tai gali būti ne tik akmeninė, bet ir kokia nors kitokia siena. Tarkime, gali būti siena, turinti neobliuotų lentų – tarsi kažkokios daržinės siena. Tai labai derės su stilingu ir puikiai sutvarkytu interjeru.

Šviesa grindyse

Dar viena tendencija šiais metais ryškėja mažų šviesų pavidalu. Jeigu visą laiką mąstėme apie tai, kad šviesa lubose būdavo savaime suprantamas dalykas, tai panašu, jog dabar šviesa grindyse tampa kažkuo tikrai svarbiu ir būtinu. Komponuokite kokias norite mozaikas iš nedidelių lempučių savo grindyse – tik išlošite iš to.

Milžiniškos plytelės

Šį sezoną ateina į madą interjere didžiulės plytelės. Ne šiaip sau kažkokios mažos plytelės, bet didelės, masyvios, dekoratyvios. Tokios jos suteiks prabangos jausmą, kartu ir namų stabilumo poveikį.

Bidė tualete

Jeigu anksčiau neturėjote – naujajame bute būtų metas pasistatyti. Anksčiau tik kai kurie žmonės dėdavo šį priedą prie klozeto, bet dabar jis tampa būtinas kiekviename moderniame tualete ir vonios kambaryje.

Formalus valgomasis

Madoje staiga atsiranda formalus valgomasis su kėdėmis aukštomis atkaltėmis, su ilgu stalu ir didžiuliu liustru, siūbuojančiu virš stalo. Tarsi senesniais monarchų laikais, namuose įrengiamas didelis formalus valgomasis, kur kiekvienas gali pavalgyti savo pietus, pusryčius ar vakarienę.

Nišų užpildymas

Ypatingas dėmesys šių metų interjere yra skiriamas nedidelių nišų užpildymui. Jeigu anksčiau apie tai nepagalvodavote, tai dabar naujajame bute kiekvieną plyšį ir nišą galite paversti unikalia interjero dalimi, tad neskubėkite jos paslėpti.