Ar teisingai prižiūrite automobilių stiklus: pasitikrinkite

Jeigu Jūsų automobilių stiklai atrodo kaip mašinos reklamoje, tada gerai. Tačiau jeigu jie nė iš tolo neprimena to vaizdo, kurį žada reklamos gamintojas – kažką reikia keisti. Ką darote negerai su savo automobilio stiklų priežiūra? O gal kaip tik, viskas su ja gerai? Pasitikrinkime.

Valytuvo keitimas

Visada verta prisižiūrėti automobilių valytuvus. Kaip tai padaryt? Tiesiog būkite tikri, kad dar neatėjo keisti valytuvo gumos, o jeigu atėjo – tuomet nedelskite ir pasikeiskite. Tikrai labai blogai, kai automobilio stiklai nevalyti, netvarkingi. Jūs, kaip automobilio savininkai, turite užtikrinti, kad su mašina būtų viskas gerai. Kad stiklai būtų švarūs, nes tai lemia matomumą.

Mašinos statymo vieta

Stiklas automobiliuiAišku, tą švarą padės užtikrinti ir tam tikri įpročiai. Pavyzdžiui, mašinos statymo įprotis. Labai blogai, jeigu mašina visada stovi po kokiu nors medžiu, nuo kurio kiaurus metus krenta dalykai: lapai, žiedlapiai, žiedadulkės, sėklos, paukščių išmatos. Tuomet jūsų mašina bus priversta atrodyti netvarkingai, teks nuolat brūžinti valytuvais. Dar reikėtų nestatyti mašinos, kur dažni įsilaužimai.

Langų plovimo skysti

Žiemą itin svarbu turėti langų valymo skystį, kuris leistų automobilio langams neapšalti. Jeigu to skysčio nenaudosite, ant lango užsitrauks ledukas. Ledas būtų siaubingas palydovas ant jūsų priekinio stiklo, neleidžiantis važiuoti. Ir tai tenka vos atsikėlus ryte nugrandyti su gremžtuku ledukus. Ir visgi su geru skysčiu pavyks tų ledų išvengti labiau.

Šilumos palaikymas

Apskritai, visada verta žiūrėti, kad viskas būtų gerai su šildymu. Kartais automobilio galinis stiklas pats sprogsta, jeigu yra kažkokie įtampų neatitikimai ant galinio stiklo, kur yra tam tikros grotelės – juostelės. Taigi, šilumos palaikymas, viena vertus, būtinas, kita vertus, ir šiek tiek pavojingas.

Profilaktika

Galų gale, labai svarbu automobilių stiklams, kaip ir visai mašinai, turėti tam tikrą profilaktinį režimą. Kartais žmonės, kurie nenori pravaryti tikros techninės apžiūros, kai ateina tam metas, bando sukčiauti, griebtis gudrybių, praeiti per pažįstamus. Tačiau toks veikimas nėra labai naudingas jiems patiems. Nors jie ir gaus pažymą dėl mašinos naudojimo, bet ar jiems bus saugu važiuoti su tokiu automobiliu? Jeigu ta mašina turės tokių rizikingų techninių problemų, kad galbūt net privers mašinos stiklus skilti į visas puses, tuomet tikrai nėra gerai. Vadinasi, reikia dar ir kaip spręsti įvairias mašinos bėdas. Profilaktika – būtinas dalykas. Įsitikinkite, kad jūsų automobilių stiklai tikrai dar puikiai veikia ir bėdų nekils.