Švenčiame šventes laive – ką būtina žinoti?

Šventė laiveŠventės laive tampa vis populiaresnės tarp mūsų. Tai išskirtinė galimybė originaliai paminėti tam tikras progas, kurios svarbios. Šiuo metu laivo nuoma jūsų šventėms siūloma ir Klaipėdoje. Prieš rengiantis planuoti šventę reikia žinoti tai, kas svarbu. Tuomet šventė laive bus puiki pramoga ir įsimintinos akimirkos.

Šventėje svarbūs yra ne tik kruopštaus planavimo darbai, bet ir maistas, pramogos bei vietos puošimas. Planavimo darbus derėtų pradėti nuo datos pasirinkimo. Kuo svarbesnė šventė, tuo anksčiau reikia rezervuoti datą. Be to, atkreipkite dėmesį į šventės metų laiką. Vasarą, kuomet pramogos laive tampa itin populiarios apie datos rezervavimą reikia galvoti taip pat kaip įmanoma anksčiau. Svarbu ir šventės tema. Jei tai vestuvės, tai išskirtinė proga, kuriai reikia ruoštis itin kruopščiai. Viską reikės apgalvoti iki smulkmenų. Žinoma, tai nereiškia, kad jei nusprendėte švęsti gimtadienį ar bernvakarį, tai jau nereikės planavimo ar datos rezervavimo. Visos šventės ypatingos, todėl reikia joms ir tinkamai pasiruošti. Patvirtinus rezervaciją, reikia imtis tolimesnių organizavimo darbų.

Maistas šventėms labai svarbus. Laive švenčiamos progos taip pat ne išimtis. Kuo skanesnis maistas ir kuo jis gražiau patiektas, tuo geriau. Laivo virtuvė tampa labai svarbi. Jos virėjai suderinę su jumis meniu galės patiekti šviežią ir gardų maistą. Priklausomai nuo šventės pobūdžio galima rinktis tiek karštus patiekalus, tiek ir užkandžių stalą. Žinoma, kad nė viena šventė neapsieina be saldumynų, tad ir jais nepamirškite pasirūpinti.

Itin svarbios ir pramogos. Tai žinome visi, tad reikia pagalvoti kokia šventinė programa patiktų svečiams. Pagalvokite, gal turite mėgstamą dainininką ar rengiate teminę šventę, kurios tema pasitarnautų pramogų paieškai. Prie pramogų dera paminėti ir šventės vietos puošimą. Vieniems šventė bus piratų tema, tad dekoruoti laivą šia tema bus tikrai nesudėtinga. Kiti galbūt norės jūrinės tematikos, tad ir ji čia puikiai tiks. O galbūt norima sukurti lengvą ir rafinuotą pokylio atmosferą ant vandens, tad reikės mažų apvalių stalelių, kurie dengti baltomis staltiesėmis ir ant jų pamerktos gyvos gėlės gražiose vazose. Priklausomai nuo šventės temos, galima pasirinkti įvairius pokylio vietos dekoravimo variantus.

Visos šventės, kurios švenčiamos laivo denyje gali būti įsimintinos jums ir jūsų svečiams. Tereikia pasitelkti vaizduotę, tinkamai suplanuoti viską ir mėgautis akimirkomis. Nepamirškite viso to įamžinti, juk norėsis atsiminti puikiai praleistą laiką su artimiausiais žmonėmis.