Kokie langai yra geriausi?

Kokius langus rinktis?Didelė langų pasiūla skatina pirkėjus labiau domėtis tuo, ko jiems išties reikia. Daugelis nori geros kainos ir kokybės santykio prekės, todėl čia gali praversti langu kainos skaiciuokle. Svarbu tai, kad ne tik kaina turi tapti lemiamu pasirinkimo kriterijumi.

Svarbiausiu kriterijumi renkantis langus turi tapti šilumos varža. Būtent dėl jos labai dažnai nusprendžiama pakeisti turimus senus langus į naujus. Tinkama šilumos varža užtikrins ekonomiškai naudojamą šilumą. Būtina paminėti svarbų faktą apie šilumos varžą. Ji turi atitikti pastato šilumos varžą. Tai reiškia, kad jei namas prastai apšiltintas, o norima sudėti pasyviam namui skirtus langus, tai naudos iš to nebus, o ir kaina ženkliai didesnė. Visuomet reikia įvertinti pastato suderinamumą su langais. Šilumos varža turi du pagrindinius elementus. Tai – stiklo paketas ir rėmas. Pastarasis sudaro mažąją lango dalį, o štai stiklo paketas – didžiąją. Labai svarbu, kad stiklo paketas būtų renkamasis itin atidžiai, nes nuo jo priklauso šilumos varža. Jis gali būti sudarytas iš dviejų arba trijų stiklų. Tarpai tarp tokių stiklų būna užpildyti arba argono dujomis, arba sausu oru. Daugelis siūlo rinktis tokius langus, kurių stiklų tarpai užpildyti argono dujomis, nes jos ne tik, kad pagerina šilumos savybes, bet ir garso izoliaciją. Žinoma, kad priklausomai nuo pasirinkimo, skirsis ir kaina. Ją galima sužinoti pasinaudojus langu kainos skaiciuokle. Tuomet matysite skirtumą tarp įvairių pasirinkimų. Šiuo metu galima rinktis naujos kartos minkšto padengimo selektyvinius stiklus. Jie pasižymi tuo, kad į lauką išleis apie tris kartus mažiau šilumos iš pastato vidaus. Tiesa, nauji gaminiai kainuos daugiau.

Kalbant apie rėmo konstrukciją reikia žinoti, kad ji taip pat labai svarbi renkantis gerus langus. Labai populiaru rinktis PVC profilius. Jie gali būti trijų, keturių, penkių, šešių ar aštuonių oro kamerų. Specialistai primena, kad lango rėmas yra taip pat svarbus, kaip ir stiklai.

Labai gerai, jei renkamasi ne pagal tai, kas pigiau, o pagal kokybę. Tik kokybiški langai užtikrins tinkamą šilumos varžą. Tai investicija į šiltesnį pastatą. Visuomet verta rinktis tinkamos šilumos varžos gaminius. Taip pat nepamirškite apie tinkamą jų montavimą. Šiuo metu rinkoje siūloma labai daug įvairių langų. Pirkėjui tampa nelengva užduotis pasirinkti geriausią kainos ir kokybės santykio prekę. Kartu su specialistų patarimais bei individualiu pritaikymu konkrečiam pastatui galima išsirinkti geriausią pasiūlymą.