Plėvelės GRAFITUS

Kalbant apie įvairias plėveles, parduodamas įvairiose prekybos vietose, daug kam gali prieš akis iškilti įvairios difuzinės plėvelės, skirtos stogo dangoms, tonuojančios plėvelės, kurios dedamos ant automobilių stiklų, ofisų arba net ir gyvenamųjų namų langų. Šiandien plačiau pakalbėsime, kam skirtos įvairios apsauginės plėvelės ir kuo pasižymi pleveles klijavimas.

Plėvelių rūšys

Kokią plėvelė rinktis?Įmonė GRAFITUS jau dešimtį metų dirba apklijavimo darbų srityje, kurią apima automobilių stiklų tamsinimas, automobilių žibintų tonavimas plėvele, automobilių išorės ir vidaus klijavimas plėvele, automobilių parkavimo ir apsaugos sistemų motavimas, pastatų stiklų tonavimas, dekoratyvinių, šilumą taupančių ir šviesą atspindinčių plėvelių klijavimo darbai. Bendrovė taip pat teikia įvairius interjero apklijavimo darbus, prekiauja roletais ir žaliuzėmis. Taigi, jeigu prieš dešimtį metų įmonė pradėjo tik nuo automobilių apklijavimo darbų, šiandien jų veiklos mastas kelis kartus didesnis, sukurtas didelis klientų ratas, solidi patirtis. Štai, pavyzdžiui, vis dažniau privačių namų gyventojai ir komercinių pastatų, kurių pagrindinį fasadą sudaro stiklas, renkasi apsaugines plėveles. Kas tai? Pirmiausia apie stiklinį fasadą. Nenuostabu, kad stikliniai dangoraižiai, didelės stiklinės konstrukcijos suteikia solidumo, urbanistinio ir futuristinio stiliaus įspūdį, tačiau jei jūsų durys stiklinės, taip pat patalpoje sudėti dideli stikliniai langai, visada yra šiek tiek didesnis pavojus juos išdaužti. Tai ypač aktualu, kai patalpos komercinės. Bendrovės GRAFITUS siūlomos apsauginės plėvelės padeda apsaugoti stiklines duris, langus ne tik nuo dūžių, sprogimų, bet ir vagysčių. Paprastai išdaužus stiklą, šis pabyra į daugybę mažų dalių, tuo tarpu esant užklijuotai plėvelei, jis lieka prilipęs prie jos ir įsilaužėlis turi sunkumų įeiti į vidų. Siūlomos plėvelės yra įvairaus tonavimo tipo, skirtos apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Pavyzdžiui, tokios pleveles klijavimas labai tinka žmonėms, nemėgstantiems užuolaidų, bet norintiems išlaikyti patogias apšvietimo ir spindulių pralaidumo sąlygas namuose. Jeigu nestandartiniai baldai gaminami, atsižvelgiant į ypatingus užsakovų poreikius, idėjas, reikiamus išmatavimus, taip ir plėvelės langams dengti gali būti įvairaus profilio. Štai, mėgstantys privatumą, mėgsta klijuoti veidrodinį įspūdį suteikiančias plėveles, kad jokia prakeleivio akis nematytų, kas viduje, tuo tarpu, kai iš vidaus žvelgiant į išorę matomas ryškus, aiškus vaizdas. Bendrovė visai neseniai ėmė prekiauti ir dekoratyvinėmis plėvelėmis, skirtomis interjerui paryškinti ir puošti. Tam siūlomos įvairių raštų, skaidrios bei tonuotos plėvelės, kurios gali būti klijuojamos ant sienų, baldų, grindų arba lubų taip pat ant stiklų iš vidinės pastato pusės. Net ir dekoratyvinės plėvelės užtikrina apsaugą nuo smūgių ir kitokio mechaninio poveikio. Grįžtant prie automobilių, nereikėtų pamiršti, kad apklijuodami automobilio stiklus arba šiaip klijuodami dekoratyvines plėveles, visada apsaugosite transporto priemonę nuo įbrėžimo, sunkiai pastebimo mechaninio poveikio, drėgmės, šalčio, saulės spindulių sukeliamo žalingo poveikio.

Vaido patirtis su GRAFITUS

Vaidas savo nuosavo namo stiklinį fasadą nusprendė apklijuoti plėvelėmis ne tik dėl apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių, bet ir nuo svetimų akių bei vagysčių. „Mudu su žmona nemėgstame užuolaidų ir roletų, bet ir nenorime, kad mūsų asmeninį gyvenimą kiti stebėtų kaip per akvariumo stiklą“- pasakoja vyras. Vaidas kreipėsi į GRAFITUS, turinčius ilgalaikę apklijavimo darbų patirtį, kad pagal individualius fasado stiklų išmatavimus pagamintų tonuotas dekoratyvines plėveles. Plėvelės pagal užsakymą buvo pagamintos ypač greitai, o pagamintos plevelės klijavimas nepasirodė oaorastas procesas, tačiau specialistai atliko tai profesionaliai, nepalikdami oro tarpų ar raukšlių. „Pats to nebūčiau sugebėjęs“-teigia Vaidas, norintiems apsiklijuoti plėvelėmis namų, biuro ar automobilio stiklus, rekomenduojantis GRAFITUS.