Butas

Naujo būsto pirkimas visuomet sukelia labai daug klausimų, nes nežinoma kokį būstą pirkti. Šiuo metu daugelis domisi ar naujos statybos butai Klaipėdoje yra geresnis pasirinkimas, nei senos statybos. Deja, bet vieno teisingo atsakymo nėra.

Naujos statybos butai KlaipėdojeJeigu svarstoma apie buto pirkimą ir nežinoma, kokios statybos butą pirkti, tai reikia labai gerai pagalvoti, kokie privalumai ir trūkumai perkant tiek senos, tiek ir naujos statybos butą. Šiuo metu nauju butu pardavimas klaipedoje didelis, tačiau nesustoja ir senos statybos butų pardavimai. Žinoma, kad kiekvienas pirkėjas turės savo kriterijus ir pagal juos spręs, kas yra privalumas, o kas trūkumas, tačiau galima pasinaudoti paprastais patarimais. Reikia atsiminti, kad svarbiausias pasirinkimo kriterijus yra susijęs su vieta. Dažniausiai senos statybos butai stovi miesto centre ar toliau nuo jo nutolusiuose rajonuose. Tuo tarpu naujos statybos butai dažniausiai statomi atokiau nuo miesto centro. Žinoma, tai nėra absoliuti taisyklė, nes gali būti ir taip, kad miesto centre pastatomi naujos statybos butai ar miesto pakraštyje stovi senas daugiabutis. Svarbiausia rinktis tinkamą vietą ir pagal tą rajoną ar vietovę matysite, kokios statybos butai yra. Nuo to priklausys ir tai ar jums pirmoje vietoje bus nauja, ar sena statyba.

Kainos senos ir naujos statybos butų taip pat skiriasi. Nors ir turi įtakos ne tik ar tai nauja, ar sena statyba, bet ir vieta, kurioje stovi namas bei koks butas parduodamas. Vertinamas ir aukštas, plotas, išplanavimas, remontas, statybų kokybė ir t.t. Vis dėl to, jeigu jums svarbu, kad statybos butų aukštos kokybės, o žiemą nereikėtų mokėti daug pinigų už šildymą, tai reikia svarstyti apie naujo buto pirkimą. Nors dažniausiai senos statybos butai būna pigesni, nei tokios pačios kvadratūros ir toje pačioje vietoje stovintis naujas butas, tačiau reikia įvertinti išlaidas remonto atlikimui ir tai, kiek kainuos šildymas šaltuoju metų laiku. Reikia nepamiršti, kad senos statybos butai nėra taip gerai apšiltinti, kaip naujos statybos ir nėra galimybės patiems individualiai reguliuoti šildymą. Taip pat reikia paminėti, kad dauguma naujos statybos butų turi šildymą dujomis, kas yra pigiau, nei senos statybos butų šildymas. Svarstant, kas geriau, reikia gerai įvertinti viską ir tuomet priimti sprendimą, nes tiek senos, tiek ir naujos statybos butas gali būti geras pasirinkimas, jei tenkina pirkėjo lūkesčius.