Kokie baldai neišeina iš mados?

Interjero tendencijos kiekvienais metai kinta, todėl norintys namuose turėti madingą interjerą ne vienerius metus turi žinoti, kokios spalvos ir, kokie baldai tinkami šiuo metu. Tiesa, spėti paskui sparčiai besikeičiančias madas nereikėtų, nes juk baldų nekeičiam kas metus ar kas du metus. Taip pat neremontuojame namų dažnai. Ką daryti, jei norite gyventi gražiame būste ir turėti madingą interjerą?

RivjeraYra tam tikri patarimai, kurie leidžia visuomet turėti namus tokius, kad įžengus į juos atrodo, kad jie madingi nepaisant besikeičiančių mados tendencijų. Ar kada pagalvojote, kodėl ryškios spalvos retai rekomenduojamos renkantis sienų spalvas? Taip yra dėl to, kad ryškios spalvos greitai atsibosta ar net gali pradėti erzinti. Taip pat yra ir su baldais. Ryškių spalvų baldai, nesvarbu ar tai kietieji baldai, ar minkštieji baldai, jie greitai nebedžiugins, jei tų spalvų bus per daug. Vis dėl to, jei renkatės tik nedidelę dalį baldų ar sienų su ryškiomis spalvomis, tai gali tapti gražiu akcentu. Tik reikės viską suderinti. Jei to nemokate, tai verčiau to visai nedaryti. Pavyzdžiui, galima pasirinkti ryškių spalvų sofą ir tokias pat spalvas panaudoti nedidelės sienos dažymui ar tapetų klijavimui. Taip pat galima pasirinkti, pavyzdžiui, raudonos spalvos sofą bei panaudoti raudonos spalvos interjero aksesuarus tokius, kaip vaza ar paveikslas su raudonos spalvos detalėmis. Reikia žinoti, kad ryškios spalvos turi būti nedaug ir ji turi pasikartoti visoje patalpoje, pavyzdžiui, svetainėje. Nemokant derinti detalių, reikia rinktis tokias spalvas, kurios niekada neišeina iš mados. Prie tokių baldų spalvų reikia priskirti baltą ir visus galimus jos atspalvius, rudą, smėlio ar juodą. Kalbant apie sienų spalvas, reikia rinktis šviesias spalvas, pavyzdžiui, kreminę, smėlio, šviesiai gelsvą ar šviesiai rausvą ir pan. Tokios spalvos visuomet bus madingos.

Ar pagalvojote, kokie baldai niekada neišeina iš mados? Tai visi klasikiniai baldai. Prie jų reikia priskirti odinius baldus, kurie visuomet bus madingi, pavyzdžiui, odinė sofa ar odiniai foteliai. Taip pat medienos baldai, pavyzdžiui, ąžuolo kėdės ir stalas. Kaip matome iš pavyzdžių, jei norite, kad jūsų interjeras visuomet atrodytų madingas, tai reikia rinktis ne tik tinkamas spalvas, bet ir tinkamus baldų stilius. Taigi, klasikiniai baldai visuomet bus geras pirkinys, kuris net ir po daugelio metų atrodys tinkamai, priešingai, nei įsigijus ryškius šiuolaikiškus baldus, kurie greitai bus nebemadingi.