Miegamojo tendencijos (II dalis)

Jaukus miegamasisTęsiame toliau temą apie tai, kokie turėtų būti madingi šio sezono miegamojo baldai, kaip turėtų būti įrengtas miegamojo interjeras, norint išlikti tendencijų priekyje. Tad dar neišvardintos rekomendacijos yra panaudoti tapetų ornamentiką bei į spintos paskirtį pažvelgti kūrybingiau, įrengti vadinamuosius namus namuose.

Klasikiniai tapetai

Jeigu jūsų miegamojo interjero dekoras remsis medžio panaudojimu kažkurioje sienoje, tuomet ir išlaikykite tokią stilistiką. Tačiau jeigu visgi ketinate kažkaip kitaip paįvairinti kambarį ir medžio atsisakote, tuomet viena siena, puošta klasikiniais tapetais, galėtų būti tas grožis ir komfortas, kurio jūs iš tiesų norite. Tad klasikiniai tapetai nuostabiai pagyvintų jūsų kambario interjerą ir taptų kertiniu stiliaus akcentu namuose. Tuomet ir miegamojo baldai, būdami paprastų ir aiškių formų, atsidurtų žaismingame fone, rastųsi gražus formų sąskambis. Tapetus galite rinktis kaip prosenelių – su tam tikrais klasikiniais raštais, rombais, smulkiomis gėlytėmis, taškeliais.

Namai namuose

Dar viena nauja tendencija, kuri visiškai užvaldo šiuolaikinius miegamuosius bei, panašu, tik klestės ateityje – tai namų namuose įspūdis. Miegamasis jau nebėra tik miegamojo baldai, tai nebėra vieta, kurioje tik šiaip ateini išsimiegoti, o spintos saugo tavo ką tik nusimestus drabužius. Miegamasis gali būti erdvus ir jame gali būti tarsi visos kitos svarbios namų erdvės. Atskiras staliukas su šviestuvu – darbo kampelis. Mažesnis stalelis ir fotelis – pusryčių zona. Galbūt net arbatinis virdulys kur nors, it kokiame viešbutyje. Ir žinoma, prijungtas specialus tualetas bei vonia. Kad netektų naktį ar ryte pėdinti per visus namus link kitame aukšte esančio tualeto. Viską galima atlikti čia. Tad tokie namai namuose – puikus sprendimas visiems, norintiems tikrai įdomiai ir gražiai atrodančios virtuvės, kartu funkcionalios, primenančios tuos miegamuosius, kokie būna viešbučiuose ar apartamentuose, kuriuos išsinuomojate.

Žinoma, spintos tuomet irgi įgauna naują vaidmenį. Galima tam tikrose miegamojo nišose bei spintos ir įrengti tas papildomas erdves, jeigu siekiate kompaktiškumo. Už stumdomų durų gali būti ne tik spinta, bet ir visa drabužinė ar tualeto staliukas viduje spintos, kur galima pasidaryti ritinį makiažą. O gal kitoje didelėje miegamojo spintoje norėsite sukurti jaukią mažą nedidelę virtuvę? Tai taip pat įgyvendinama, tai galite padaryti jau dabar. Taigi, būtinai pasirūpinkite, kad naujai įrengiamas miegamasis bent kažkiek atitiktų šiuos namų namuose reikalavimus ir nebūtų skirtas vien tik naktiniam miegui. Sukurkite gražų miegamąjį ir džiaukitės juo ir dažniau.