Lūpų dažai pagal odos tipą

Lupų dazai subtili tema. Čia mados beveik nesikeičia, tačiau netinkamai parinkta spalva gali visiškai sugriauti bandymą sukurti tobulą įvaizdį. Pasak kosmetologų, lupu dažus reikia rinktis pagal odos tipą… ir plaukų spalvą.

Kaip nustatyti odos spalvą

Pripažinsiu, kad visuomet maniau, jog yra tik keturi odos spalvos tipai. Mintyse jie dėliojosi tokia tvarka: azijietiškas, braziliškas, labai tamsus ir Aliaskos vėjų nugairintas šviesus. Pasirodo, kad klydau, o odos tipą nustatyti galima pagal natūralią plaukų spalvą ir venas vidinėje riešo pusėje. Jeigu venos labai ryškios, o oda lyg permatomas popierius, greičiausiai, priklausote pirmam – šviesiaplaukių tipui. Jeigu oda ir plaukai tamsūs – esate brunetės tipas.

LūpdažiaiPorcelianinės odos savininkėms tiks slyvos atspalvio lupu dazai. Tuo tarpu įdegusiai odai reiktų vengti šaltų tonų. Lupu dazai, kaip beje ir kiti dekoratyvinės kosmetikos dazai turėtų būti be vyno ar plytinių atspalvių.

Dieną – natūralesnis įvaizdis

Lupu dazai tamsiaplaukems kaip ir šviesiaplaukėms dieną turėti būti vos vienu atspalviu tamsesni nei natūrali lūpų spalva. Kita vertus, lupu dazai sviesiaplaukems tinka beveik visi nuo švelniai rožinės iki ryškiai bordinės ar vyšninės spalvos.

Šatenės lyg sutvertos prisirpusių uogų spalvos lupų dažams. Rinkitės burgundiško vyno ir uogų miksą. Tokie dazai pabrėš Jūsų natūralų grožį. Nyx lupu dazai, šiemet, sukūrė Jums tobulą derinį. Jais pasidažius užtepkite blizgį arba lūpų balzamą. Lūpos atrodys stulbinančiai.

Vakaro klasika

Chanel lupu dazai jau tapo klasika. Šio sezono naujiena – sodrių raudonų lupu ir blizgio derinys. Šviesiaplaukėms tinkamiausi matiniai chanel rouge allure lupu dazai. Svarbu, kad atsplaviai būtų šilti – koralų, tamsiaplaukėms tinkamiausi visi spanguolių ar net oranžinių pustonių lūpų dažai.

Lupu dazai eurokos, šiemet, siūlo išmėginti drąsos ir elegancijos simboliu tapusią raudoną. Todėl, sudėtingoje situacijoje atsidūrė ugniaplaukės. Jas apdovanojusi gamta pasirūpino, kad šukuosena užgožtų viską aplinkui. Joms vertėtų vengti šaltų atspalvių ir uogų spalvų. Todėl išbandykite violetinio atspalvio raudoną, tarkim, nyx matiniai lupu dazai. Lupu dazai internetu gali tapti puikus situacijos sprendimas. Čia išbandžiusios įvairių mėginukų, rasite savo favoritus.