Kaip stiprinti imunitetą?

Gerklės skausmasGydytojai tvirtina, kad šiuolaikinių žmonių imuninė sistema yra kur kas blogesnė nei žmonių, kurie gyveno, sakykim, 10 metų atgal. Jeigu ne vaistai, kuriuos mes dažniausiai geriame reguliariai ir gana dažnai – žmonių gyvenimo trukmė nebūtų tokia ilga. Problema, kad žmonės nesirūpina savo imunine sistema ir gyvena tarsi šiltnamio sąlygomis. Kuomet tenka išeiti į lauką – peršąla. Tokiu atveju kankina nemalonus gerklės skausmas. Nors Tantum verde padės greitai išgydyti uždegimą, visgi, geriau saugoti imunitetą ir paprasčiausiai vengti ligų, o ne jas gydyti.

  • Pirmiausia reikia sveikai gyventi. Žinoma, lengva pasakyti ir sunku padaryti, tačiau kiek tik įmanoma pasistenkite sveikai maitintis ir kuo daugiau fiziškai judėti. Šiais laikais žmonės labai mažai juda ir to įtakoje kyla daug rimtų ligų. Svarbiausia – vaikščiojimas, kuris padės Jums paprasčiausiai kur kas geriau jaustis.

  • Vitaminas C yra tas aspektas, kuris gali padėti išvengti daug nemalonių ligų. Paprasčiausiai vartokite jį reguliariai ir jūsų kūnas bus laimingesnis. Nepirkite vaistų, kai šio vitamino daug galima gauti iš įvairiausių vaisių bei daržovių. Kuo daugiau natūralumo – tuo geriau.

  • Reikia nepamiršti, kad per parą būtina išgerti tam tikrą kiekį vandens. Nebūtinai tiek, kiek yra oficialiai sakoma, kadangi kiekvienas organizmas yra skirtingas. Tačiau bent jau 1,5 litro yra būtina.

  • Valgykite kuo mažiau mėsos. Deja, šiuolaikiniai mėsos produktai toli gražu ne tokie, kokius valgė mūsų protėviai. Jeigu norite sirgti kuo rečiau, tokiu atveju reikėtų vengti ir valgyti kuo dažniau ir daugiau daržovių. Net ir tokiu atveju, jeigu jos pirktos parduotuvėse.

  • Žinoma, nepamirškite ir pozityvių minčių. Jeigu būsite laimingas žmogus – tokiu atveju ir Jūsų kūnas jausis geriau ir bus sveikesnis. Pasistenkite į viską žiūrėti kuo pozityviau.

Kuo daugiau dėmesio skirsite savo kūnui – tuo dilesnė tikimybė, kad nei žiemos, nei vasaros metu peršalimas, gerklės skausmas paprasčiausiai Jūsų nekankins. Rekomenduojame paprasčiausiai pamilti save. Tokie žmonės neserga. Daugiau informacijos apie Tantum Verde http://www.tantumverde.lt/