Kuo ypatingi nekilnojamo turto projektai Pašilaičiuose?

Kad ir kokios geros nuotaikos būtume dėl sprendimo įsigyti svajonių namus, deja, buto paieška yra gana sudėtingas ir varginantis procesas, kuriam turime skirti savo laiką ir energiją. Priimdami sprendimą negalime skubėti, t. y. turime būti tikri, kad nauji namai atitiks mūsų išsikeltus lūkesčius ir užtikrins kasdienį komfortą. Šiuo metu itin didelio pirkėjų dėmesio sulaukia nekilnojamo turto projektas Pašilaičiuose – tai saugi, stilinga, praktiška ir funkcionali gyvenamoji erdvė, orientuota į pirkėjų patogumą.

NTPraktika rodo, kad lietuviai nekilnojamąjį turtą perka vidutiniškai du kartus per gyvenimą. Natūralu, kad šiam žingsniui reikia ruoštis atsakingai. Turite įvertinti visus išorinius ir vidinius būsto aspektus, t. y. pagalvoti apie vidinę gyvenamąją aplinką, buto išplanavimą, techninės sistemas ir t. t. Tuo pačiu negalima pamiršti ir gyvenamosios aplinkos estetikos, kokybės, saugumo, patogumo. Jūsų namai turi būti patogiai pasiekiami tiek viešuoju transportu, tiek nuosavu automobiliu, kaimynystė turėtų būti saugi ir atitikti jūsų poreikius, pvz., jei auginate ar planuojate turėti mažų vaikų, turite būti tikri kieme žaidžiančių mažųjų saugumu. Galiausiai, negalima ignoruoti ir finansinės pusės. Naujas būstas turi atitikti jūsų finansines galimybes ir lūkesčius. Beje, jei ketinate imti paskolą būsto įsigijimui, turėtumėte žinoti, kad bankai kur kas palankiau vertina naujos statybos namus, siūlydami lankstesnes paskolos sąlygas.

Apsilankykite Ambercity.lt svetainėje ir peržiūrėkite laisvus butus. Įvertinkite visus jums aktualius kriterijus, pvz., langų padėtį, matomą vaizdą, virtuvės ir kambarių išplanavimą, sieninėms spintoms skirtas nišas ir t. t. Orientuojantis į dažniausius pirkėjų reikalavimus, visi naujojo projekto butai turi erdvų balkoną ar terasą. Svarbu tai, kad pageidaujant bet kurį butą galima įsigyti tiek su daline, tiek su pilna apdaila. Profesionalūs dizaineriai siūlo du buto įrengimo sprendimus – skandinaviško stiliaus būstą ir modernios klasikos interjerą.

Butai Pašilaičiuose vertinami dėl patogios mikrorajono lokacijos. Iš čia nesunkiai pasieksite svarbiausius miesto objektus, sporto klubus, vaikų darželius ir mokyklas, nepriklausomai nuo to, ar turite nuosavą automobilį, ar renkatės viešojo transporto paslaugas. Netoli projekto įkurti didieji prekybos centrai, gydymo įstaigos, parkai ir pasivaikščiojimų erdvės. Nekilnojamojo turto brokeriai pabrėžia ir gyvenamosios aplinkos saugumą – uždara gyvenvietė užtikrina patogų laisvalaikį – namai išsidėstę aplink didelį ir jaukų vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio zonos, vaikų žaidimų aikštelės, kiemo baseinas. Teritorija stebima IP vaizdo kameromis, gyventojų saugumu rūpinasi ir rakinamos laiptinės, telefonspynės prie įėjimo į laiptinę.