Kaip sutaupyti perkant internete

Nesvarbu, ar pirktumėte 1a.lt, ar kitoje interneto parduotuvėje, visada verta galvoti, kaip sutaupyti. Nemėgstantiems švaistyti savo laiko ir vaikščioti po parduotuves, ilgai ieškoti vienos prekės daugybėje vietų, apsipirkimas internetu jau iškart sutaupo laiką, o laikas juk yra labai vertingas. Jeigu norite sutaupyti dar daugiau – sekite šiais žingsniais.

Pirkite vienu kartu daugiau

A1Kai perkame internetu, visada galime pasirinkti, ar pirksime po vieną daiktą, po truputį, ar imsime daugiau prekių. Gal mąstome, kad reikia taupyti ir pirkti mažiau, bet iš tiesų reikia pirkti tiek, kiek jums tikrai reikia. Tačiau neaplenkite ir apmokėjimo už atvežimą skilties. Rasite parašyta, kokios yra pristatymo kainos, jos bus sutartinės kiekvienoje parduotuvėje, galės šiek tiek skirtis. Tačiau paprastai galioja taisyklė, kad perkant vienu ypu reikia mokėti tik už vieną atvežimą, o ne už kiekvienos prekės atskirai. Vadinasi, verta pirkti vienu kartu kelis daiktus, kuriuos galbūt planuojate vis tiek pirkti netrukus. Tada tik kartą darysite bankinį pervedimą, tik kartą dėl jo bus nuskaičiuoti mokesčiai, ir tik kartą reikės mokėti už atvežimą, kas sudaro tam tikrą mokesčių dalį. Kartais galbūt net verta kooperuotis su kitais namiškiais. Gal gyvenate studentų bendrabutyje ir keliems žmonėms reikia kažko iš interneto parduotuvės, o gal šeimoje atskirai perkate dovanas. Tą galite padaryti ir kartu, pirkdami iš vienos interneto svetainės vienu metu. Sutaupysite.

Atsiimkite nemokamame punkte

Jeigu turite galimybę, už atvežimą išvis nemokėkite. Tokia proga pasitaikys tuomet, kai atsiimsite prekes nemokamame prekių atsiėmimo punkte. Jis gali būti tiesioginė parduotuvės būstinė, o gal jos biuras kažkur centre, o gal sandėlys. Darant internetinį užsakymą, jūs galėsite pasirinkti, ko jums reikia, kas domina, ir galėsite pasirinkti tinkamiausią atsiskaitymo būdą bei atsiėmimo būdą. Sutaupysite, jeigu prekes atsiimsite patys.

Sekite akcijas

Verta prenumeruoti naujienas iš mėgstamo interneto puslapio. Tuomet visada žinosite, kad vyksta kažkokios akcijos, galėsite sutaupyti. Kai kurie žmonės, norėdami pirkti kokį brangų daiktą, pavyzdžiui, skalbimo mašiną, iš pradžių dar šiek tiek palaukia ir pažiūri, ar nebus kur nors akcijų. Verta palaukti tiek, kiek galite laukti be to pasirinkto daikto. Tada jį nusipirkti jau su akcija, ir tai bus savotiškas sutaupymas. Žinoma, jeigu daikto reikia staigiai, o akcijų niekur nėra, tuomet sutaupyti jums nepavyks, teks pirkti tokiomis sąlygomis, kokios jos yra tuo momentu.