Apsaugokime namus su kameromis

Jeigu kyla mintis, kokios stebėjimo kameros geriausiai tiktų jūsų namams, vadinasi, dėl kažko nerimaujate. Paprastai kompanijos, kurios montuoja apsaugos sistemas, gali patikslinti ir atsakyti ir dėl kamerų, tiksliau, suteikti pilną jūsų saugos užtikrinimą namuose su specialiomis sistemomis. Tačiau verta ir patiems pasidomėti, kaip montuojamos stebėjimo kameros, kurioje pusėje jas geriau laikyti, o kur nereikia jų.

Pasidarykite savo saugumo poreikių lentelę

Tam, kad žinotumėte, kur verta dėti stebėjimo kameras, pirmiausia pasidarykite nedidelę lentelę, kurioje aiškiai matytųsi, kokie yra jūsų didžiausi saugojimo poreikiai. Galbūt norėtumėte, kad būtų filmuojamas kiemas, kur stovi jūsų automobilis, taip pat filmuojami įėjimai į namus, balkonai, laiptai, gal net pati gatvė, jeigu labai nerimaujate. Pasidarę lentelę matysite, kokių kamerų ir kur reikia.

Jums reikės kamerų

KamerosKamerų yra įvairių skirtingų ir jums būtinai reikėtų pirkti tokias, kokios atitinka jūsų poreikius. Pavyzdžiui, yra kameros, valdomos nuotoliniu būdu, ir yra kameros su laidais. Jeigu kamerą planuojate montuoti, pavyzdžiui, medyje, tuomet jums tikrai nereikės, kad ten dar ir kybotų laidas, taigi, turėsite ieškoti bevielio ryšio. Tačiau kai kur namuose galėsite ir pasirinkti stebėjimo kameras su laidais, jeigu jums tai atrodys tinkama. Rinkitės kameras ir pagal tai, ar jos bus lauke, ar viduje, nes jos galbūt bus skirtingo dizaino ir atsparumo aplinkos veiksniams, kurių, žinoma, traumuojančių bus būtent lauke. Ieškokite tokios kameros, kuri turėtų jums tinkamas priežiūros programas, galbūt taip pat reaguotų ir į judesius.

Reikės suinstaliuoti ekranus

Turbūt esate matę, kaip atrodo ekranų paletė. Arba žmonės vaizdą iš kamerų gali matyti tiesiog bet kokio kompiuterio ekrane, arba į sieną įmontuoja specialų nedidelį monitorių. Pasirinkite, kaip norite matyti filmuojamą vaizdą ir atitinkamai sumontuokite ir pasirinktas vaizdo stebėjimo sistemas.

Siekite kameras su saugos tarnyba

Visgi visus šiuos darbus geriausia atlikti kartu su saugos tarnyba, kuri įsipareigotų tam tikrais atvejais vykti pas jus į namus saugoti ir pan. Kartu galėtų būti instaliuojamos ir įvairios signalizacijos, judesio detektoriai. Tai sudarys pilnesnę jūsų namų apsaugą. Saugoti namus verta, nes juos apvogus kameros padės identifikuoti nusikaltėlį. Be to, dažnai niekas net nesilaužia į namus vien dėl to, kad žino, jog čia yra stebėjimo sistemos, čia yra padidinta apsauga, taigi, vagims, analogiškai, atsiranda didesnė baimė įkliūti ir būti sučiuptiems.