Kaip mes atstatėme kompiuterio duomenis

Duomenų atstatymasBuvo liūdniausia diena per savaitę, kai supratau, kad man bus būtina data recovery service. Atrodė, atsikėliau, viskas kaip ir gerai, o paskui staiga parėjo tas baisus jausmas – o ne, juk viskas iš tiesų yra labai blogai. Juk aš patekau į nerealią bėdą. Mano kompiuteris – neveikia. Nežinau, ar tik šiaip sugedo, ar dar ir hard drive recovery London reikės daryti. Čia, Londone, yra tokia auksinė taisyklė, kad geriau nenešti meistrui, o ypač į garantinį, savo kompiuterio, kol nesi iš jo išsitraukęs tau tikrai svarbių duomenų. Nesinorėjo pažeisti tokios taisyklės, todėl nusprendžiau to ir nedaryti.

Kaip sugedo

O dabar smulkiau apie tai, kas tam kompiuteriui nutiko. Jį pirkau per e-bay dar gruodžio mėnesį, ir tai tikrai pats mylimiausias kompiuteris iš visų, kokių tik kada esu turėjusi. Jis puikiai atrodo, jis yra toks mažas ir lengvas, kad jį visada galiu nešiotis su savimi lyg kokį vandens buteliuką. Jis neužima tiek vietos, jo forma kaip normalaus kompiuterio, tačiau sveria jis labai nedaug. Nežinau, kiek tiksliai, bet turbūt mažiau už vandens buteliuką ir tikrai mažiau už dviračio spyną, kurią tampausi kartu su savimi kaskart, kai tik man prireikia kažkur važiuoti su dviračiu. Tačiau nuo pat pradžių jis turėjo defektą. Jis, žinoma, nebuvo naujas, buvo šiek tiek jau dėvėtas Lenovo. Kartais jam nutikdavo, kad jis be priežasties pats užstrigdavo. Jį būdavo galima tuomet nebent išjungti, o išjungus automatiškai patekdavau į Biossistemą. Po papildomo perkrovimo ir vėl veikdavo. Taigi, šį kartą aš kažkur išėjau, kompiuterį išjungiau, o kai grįžau – nieko nebegalėjau padaryti. Jo jau nėjo įjungti.

Netikėta pagalba

Tada iškart kviečiau į pagalbą draugą, kuris yra kompiuterių specialistas. Jis man viską aiškino ir sakę, kad čia galimabandyti internete forumuose ieškoti, kam tokių bėdų būna. Gal reikia tik kokį vieną paprastą dalyką padaryti ir viskas vėl puikiai veiks. Neveiks. Visą vakarą bandėme ieškoti, ką padaryti. Galiausiai nusprendėme, kad tiesiog reikia nešti jį į servisą, o prieš tai atlikti data recovery. Man tikrai norėjosi apsaugoti savo failus nuo ištrynimo. Taigi, iš USB lazdelėssusiinstaliavau Ubuntu tam, kad galėčiau išsitraukti failus. O tada brolis davė kelis patarimus, kaip būtų galima pabandyti viską pataisyti. Ir per stebuklą visas kompiuteris atsigavo.