Plastikiniai langai prieš medinius

Jeigu norite, kad namuose visada būtų šilta, tokiu atveju pasirinkti kokybiškus langus yra būtina. Sandarūs langai sėkmingai geba sutaupyti net iki 70-ies procentų šilumos energijos, kurią kitu atveju išgautumėte kūrendami pečių ar panašiai. Plastikiniai langai http://www.languera.lt/plastikiniai-langai dažniausiai pristatomi kaip pats geriausias, efektyviausias ir labiausiai lietuvių mėgstamas pasirinkimas. Žinoma, mūsų tautiečiai labai dažnai renkasi medinius gaminius, kadangi yra įsitikinę, jog tvirtumas yra neatsiejamas nuo kokybės. Tai, jog namuose montuojami langai yra plastikiniai – įrodo, jog tai kur kas sandaresnis pasirinkimas.

Ar plastikiniai langai geriauLyginant medinius ir plastikinius langus galima išskirti tam tikras savybes ir konkrečius aspektus, kurie ir nulemia pasirinkimo galimybes.

  1. Jeigu Jums labai aktuali kaina, tokiu atveju reikia įvertinti tai, jog plastikinių langų gamyba Jums kainuos kur kas mažiau. Ne tik pats gaminimo procesas, tačiau ir medžiaga iš kurios minėti langai yra sukurti. Medis – ilgaamžis, tvirtas ir gražus, tačiau ir plastikas pasižymi lygiai tomis pačiomis savybėmis, tad kuomet galima sutaupyti – nepasinaudoti galimybe tiesiog kvaila.
  2. Reikėtų nepamiršti ir to, kad plastikiniai langai dažniausiai kur kas ilgiau tarnauja. Šį faktorių galima sieti su tuo, kad medis, nors ir tvirtas, nėra labai atsparus neigiamiems aplinkos veiksniams. Net ir naudojant specialias impregnavimo priemones – po tam tikri laiko nuo drėgmės pradės pūti.
  3. Išvaizdos aspektu tiek vienas, tiek kitas variantas atrodo labai puikiai, taigi kiekvienas žmogus renkasi tą variantą, kuris jam atrodo tinkamesnis.
  4. Įdomu tai, kad plastikiniai langai kur kas ekologiškesnis pasirinkimas. Jie gali būti perdirbami ne vieną kartą ir taip saugo aplinką. Deja, vienam langų rėmui pagaminti reikia labai daug medienos, o tai beabejoti – naikina gamtą.
  5. Mediniai langai dažniausiai turi kur kas daugiau funkcijų. Galima įsigyti tokius, kurie turi mini orlaides ar kokias nors kitas mažesnes angas. Taip pat dažniausiai šie langai turi kur kas daugiau profilių, taigi garantuoja ilgaamžiškumą ir kokybę. Svarbiausia, kad pasirinkimas labai platus, taigi kiekvienas žmogus atras tai, kas jam labiausiai tinka.
  6. Sandarumas. Plastikiniai langai kur kas sandaresni ir juos įsigiję galite būti tikri, kad namuose bus kur kas šilčiau ir jaukiau.

Plastikinių langų gamyba šiuo metu Lietuvoje yra ypač ant bangos. Vis daugiau žmonių suvokia, kad nereikia visą laiką būti įsikabinus savo medžio. Yra tam tikri gaminiai, kur mediena tinka daugiau arba mažiau. Šiuo atveju lyginant langus dažniausiai pasirenkamas plastikas, kuris nepalieka abejingų.

Kadangi šiais laikais suteikiamos galimybės gyventi šiltai ir maloniai – išnaudokite jas. Ypač todėl, kad tai kur kas pigesnė alternatyva. Jeigu nežinote, kokie konkrečiai plastikiniai langai Jums tinka labiausiai – pasikonsultuokite su profesionalais, kurie atsižvelgdami į Jūsų poreikius pasiūlys tam tikrus variantus.