Statybos meistrai

Statyba ir kitaPasibaigus šildymo sezonui daugelis užmiršta, kaip dar visai neseniai taupydavo paskutinius eurus, kuriuos tekdavo atiduoti už netikėtai didelę atėjusią šildymo sąskaitą. Kiekvienai metais žadėdami sau, kad šie metai bus paskutiniai, kai kenčiame ir, kad tikrai darysime kažką, kad kitais metais netektų mokėti tokių didelių sąskaitų, vis pamirštame šį klausimą, nesigiliname į esmę ir investuojame į langus ar duris vietoj, kad atkreiptume dėmesį į tai, kas šioje situacijoje gali tapti svarbiausia problema – nekokybiški šilumos tinklai.

Naujo būsto statyba – Projektų Srautas pataria pasirinkti teisingus šildymo sprendimus

Mūsų šalyje daugelis statybinių kompanijų deklaruoja galintys atlikti visas statybos dalis, ypač, kas liečia individualių namų statybą. Inžinerinės sistemos – tai viena daugiausiai Lietuvos statybos reglamento aprašytų ir reglamentuotų statybos dalių, kur tik tikri specialistai gali teisingai parinkti šildymo sprendinius. Ar žinojote, kad šildymą, vėdinimą, dujotekį ir kitus vamzdynus galima įrenginėti vienu metu, tačiau būtina laikytis tam tikrų normų, kurios apibrėžia kaip šios skirtingos inžinerinių sistemų dalys gali veikti viena kitą? Magistraliniai, skirstomieji ir įvadiniai šildymo tinklai – visus šiuos šildymo tipo sprendimus Jums gali pasiūlyti kompanija Projektų Srautas. Negana to, kad teisingų šildymo tinklų parinkimas, jų įrengimas ir eksploatacija tiesiogiai paveiks Jūsų būsto energetinį efektyvumą, šildymo tinklai tiesiogiai susiję su saugumu. Neigiami aplinkos poveikiai, tokie kaip drėgmė, temperatūrų svyravimamas, transporto priemonių sukeliamamas spaudimas, žalingas korozijos poveikis gali paveikti inžinerinius tinklus, taip keliant pavojų ne tik būsto likvidumui ilgo laikotarpio perspektyvoje, bet ir jo gyventojų sveikatai bei gyvybei.

Kvalifikuoti specialistai ir pagalba bet kokiu klausimu

Kompanija Projektų Srautas užsiima projektavimu ir gali pasiūlyti įvairaus lygio konsultacijas tiek mažiausią namą statančiam fiziniam asmeniui, tiek ir verslo centrą Konstitucijos prospekte besiruošiant vystyti vystotojui. Kompanijoje dirbantys projektuotojai nuolat kelia savo kvalifikaciją, tobulinasi vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, laiko projekto dalies vadovų ar projektų vadovų atestatacijas,mokosi savarankiškai ir kompanijos darbo grupėse. Kompanija atlieka ir techninės priežiūros darbus, tad siūlomas paslaugų spektras yra gausus ir kokybiškas, o viena svarbiausių kompanijos vertybių laikoma teisingi ir ekonomiškai parinkti techniniai sprendimai. Jeigu svajojate apie nuosavą būstą, kuriame gyvensite 10 ir daugiau metų, kuriame norėsite leisti savo laiką tiek su šeima, tiek ir su kitais artimaisiais, neverta investuoti savo pinigų į nekvalifikuotas kompanijas, kurios negali pasiūlyti moderniausių dabartinėje Lietuvos ir užsienio rinkose pritaikomų inžinerinių sistemų sprendimų. Šilti namai, maksimaliai naši šildymo sistemos varža ir kiti parametrai garantuos, kad galėsite mėgautis jaukia namų aplinka, saugoti savo sveikatą (tyrimais įrodyta, kad šalta vidutinė metinė temperatūra ir per aukštas drėgnumas yra susiję su įvairiomis sąnarių ir kitų kaulų ligomis) ir būti garantuotiems dėl likvidumą išlaikančio būsto.

Teisingai įrengę inžinerines sistemas, verta pagalvoti apie esamą būsto apšiltinimo situaciją. Kiekvienais metais atsirandant vis naujesnių būsto apšildymo metodų, sunku pasirinkti, kuris tiks geriausiai Jūsų konkrečiai situacijoje. Jau kelinti metai iš eilės, viena moderniausių ir kainos bei kokybės santykį geriausiai atitinkančių technologijų yra šiltinimas putomis. Tai ypatingai elastinga ir geras energetines savybes turinti medžiaga, kurią galėsite sumontuoti už sąlyginai nedidelę kainą ir kone savo jėgomis. Juk kiekvienas mes mylime savo būstą ir norime būti garantuoti ne tik dėl gražių sienų, bet ir to, kas tarp jų. Susikurkime saugius ir šiltus namus pasirinkę geriausią apšiltinimo būdą!