Į kurį vestuvių dekoro elementą verta investuoti labiausiai

MemelisPer vestuves jaunieji, o ypač jaunoji, nori, kad šventė būtų estetiška. Neišvengiamai puošiamos erdvės, reikalingos gėlės, net ir gėlės dėžutėje: https://memeliogeles.lt/kategorija/geles-dezuteje. Puošiami stalai, šokių vieta, maistas, patys žmonės puošiasi. Tačiau kaip iš tikro į visa tai vertėtų žiūrėti, į kurią puošybos dalį reikėtų investuoti daugiausiai?

Kodėl gėlės – svarbiausia puošyba

  • Gyvybė ir gamta. Vestuvės – tai šventė, kuri yra susijusi su gyvybe ir jos atsiradimu. Tradiciškai tik po vestuvių turėtų gimti vaikai. Tai šventė, kurioje mes džiaugiamės gyvenimu, apsisprendimu mylėti ir būti drauge, kurti ateitį ir ateities kartą. Tai šventė, kuriai tinka būti gamtoje, tinka viską daryti vasarą ar kitu gyvesniu metų laiku. Tai šventė, kuriai ir atributika puošybos geriausia yra gamtinė. Taigi geliu pristatymas Klaipeda ar kitame mieste – teisingas pasirinkimas, norint tinkamai papuošti savo šventės vietą. Gėlės – tai gamta, tai tikras jos žiedas, tai gražiausia augalinės gamtos išraiška.
  • Dekoracija nuotraukoms. Ar kas po vestuvių prisimena, ką ten valgė? Aišku, kad ne. Praėjus metams, gal ir atsiminsite, jeigu gavote kokio keisto skorpiono paragauti. Tačiau laikui bėgant lieka tik emocija prisiminimuose, todėl didelį darbą nudirba įamžintos akimirkos – nuotraukos, filmuota medžiaga. O joje matosi ir aplinka. Todėl norisi, kad toje aplinkoje matytumėte kuo gražesnius dalykus. Todėl daugiau dėmesio skirkite dekorui ir gėlėms, o ne maisto rinkimui, nes tie laikini papuošimai iš tiesų nuotraukose liks kaip amžini.
  • Plačiausias pasirinkimas. Gėles rinktis dekoravimo priemone labai patogu, nes jos turi be galo platų pasirinkimą. Skintos gėlės, puokštės, vazonėliai, gėlės dėžutėje, visokiausių rūšių gėlės, žydinčios šakos ir pan. Tiek daug skirtingų pasirinkimų, kokios gali būti gėlės ir kokios jos gali atsidurti vestuvėse.
  • Plačiausi biudžeto rėmai. O geriausia – kad yra ne tik daug skirtingų gėlių, kurios puikiai atrodys jūsų vestuvėse, bet ir tai, kad jūs galėsite pradėti netgi nuo nulinio biudžeto, jei, tarkime, gėlių pasiskinsite patys. Atvykę pas floristą atskleiskite, koks jūsų biudžetas, ir jums bus parinktas geriausiai tinkantis sprendimas.

Dekoracijos, kurias rinktis ir naudoti reikėtų atsargiau

  • Žvakės ir ugnis. Galima jomis puošti stalus, bet darykite tą labai apgalvotai, kad būtų kuo mažiau šansų kam nors ką nors apsideginti.
  • Popieriniai papuošimai. Labiausiai tiks vidaus erdvėms, nes lauke gali trukdyti vėjas. Tačiau vidaus erdvėse norėsis kuo daugiau gyvybės, taigi, atrodys, kad reikia kuo daugiau gėlių.