Kas papuoš jūsų vejukę?

Jeigu iš https://parkutechnika.lt/zoliapjoves-robotai jau išsirinkote kažką keisto, naujo ir tikrai modernaus, vadinasi esate užkietėjęs technologijų ir sodo gerbėjas. Tokie sprendimai padeda žmonėms, mylintiems šiuos dalykus ir norintiems juos suderinti. Sodo mylėtojai turi ir daugiau pasiūlymų, kaip padabinti nuosavą vejukę.

Gerai nupjauta žolė – prioritetas, Nr. 1

Aišku, geros žoliapjovės ar vejos pjovimo robotai išlieka pagrindiniu prioritetu, kadangi tik šie sprendimai iš esmės leidžia džiaugtis tikrai gerais rezultatais. Kada žolė tampa pačiu geriausiu prioritetu, tuomet įsivyrauja tvarka. Jeigu žolė nėra gerai nupjauta, tuomet jau puošk nepuošęs, nebus taip gražu. Nebent palaikomas autentiškas kaimo sitlius su natūraliai užžėlusiomis džiunglėmis.

Gėlynai aplink

Robotai vejai pjautiToliau sekanti įdomi ir visada pasiteisinanti puošybos priemonė – gėlynai. Smagu, kai gėlynai leidžia tikrai gerai papuošti kiemą, krūmus, sodus ir namus. Prie žalios žolės derės visos gėlės, visi augalai, visos spalvos. Jeigu nesama itin didelio potraukio gėlynams ir želdiniams, tuomet verta rinktis kažką tokio ilgalaikio ir nereikalaujančio daug priežiūros. Pavyzdžiui, ilgai žydinčius gvazdikus, viržius arba broliukus. Jeigu norite, kad prie pievelės vieną kartą metuose išsprogtų svaiginančios ir gražios gėlės, tuomet verta sėti bijūnus. Patyrę gėlininkai sodina ir sėja įvairius skirtingus augalus, galvodami apie skirtingą metų laiką. Vienu metu svaiginančiai kvepės ir bus labai gražu, kai žydės vieni augalai. Kai jie nužydės, ateis kitų augalų metas, ir taip bus visą šiltąjį sezoną.

Pavėsinės

Padėkite gražią pavėsinę prie namų – bus galima visiems susėsti, pailsėti, pavakaroti. Rinkitės unikalią, nestandartinė pavėsinę, kurią užsisakysite pas privatų meistrą. Būkite atsargūs su tomis paprastomis medinėmis pavėsinėmis iš kelmų ir rąstų – jos labai populiarios, tačiau tapusios savotišku kiču. O gal rastumėte senovinę dailią metalinę apvalią pavėsinę? Kurią net apželdintumėte vijokliais…

Apšvietimas

Geriausias būdas papuošti savo sodo veją – tai sukurti tobulą apšvietimą. Apšvietimo sprendimai sodui yra gana populiarus dalykas ir jums tikrai pasiūlys kažką tinkančio kiekvienoje sodo reikmenų arba apšvietimo parduotuvėje.

Dekoracijos, skulptūros

Jūs neprivalote savo sode statyti gandrą, nykštuką ir prie tvenkinio prisišliejusias medines antis bei varlę. Tie dalykai tiesiog neprivalo ten būti. Jūs galite statyti kažką, ką sukursite patys. Kas jums turės kažkokią vertę, bus susiję su kokiais nors sentimentais ir pan. Šie dalykai gali tapti jūsų sodo akcentais, tačiau su jais turite elgtis labai atsargiai ir neperlenkti lazdos, ir sąžiningai klausti savęs, ar tie papuošimai išties yra gražūs.