Geros ir blogos priežastys gauti asmeninę paskolą

Dažniausiai paskolos be registracijos mokesčio yra imamos esant protingoms priežastims. Ar žmogus paskolų galimybe pasinaudos protingai ir tikslingai – priklausys nuo jo finansinio raštingumo. Tačiau tikrai būna kartų ir atvejų, kada žmonės paskolas ima ne taip ir protingai, neturėdami tinkamų tam priežasčių. Jeigu nesate tikri, ar turite geras, ar blogas priežastis skolintis, štai nedidelė atmintinė, kuri padės tai suprasti.

Geros priežastys

KreditaiTampant verslininku. Kartais pirmasis nemokamas kreditas gali padėti sukurti pirmąjį verslo kapitalą. Steigiant uždarąją akcinę bendrovę, kapitalas yra būtinas, tačiau yra ir kitokių bendrovių tipų, kurias pasirenkant, įstatinio kapitalo nereikia, tačiau būna įvairių kitų išlaidų, kurios figūruoja kaip išlaidos, reikalingos verslui pradėti. Gal reikės pirkti kažkokią darbo įrangą, gal transportą ar kažką panašaus. Tokios priežastys lemia galimybę gauti kreditą nepadarant nieko kvailo. Verslas – sveikintinas dalykas. Nors tai yra ir rizika, ir jis ne visada pavyksta, bet jis visgi rodo žmogaus plėtrą ir norą daryti kažką, kas leidžia vėliau pasidžiaugti turimais rezultatais ir savo nuožmumu.

Dėl sveikatos gerinimo. Tai taip pat svarbi aplinkybė, galimai nulemianti skolinimosi priežastis. Mūsų sveikata tikrai yra mūsų svarbiausias turtas, todėl mes būtinai turime ja pasirūpinti. Ir geros priežastys pasirūpinti sveikata gali lemti nemokamo kredito pasiėmimą. Gal vaistams, gal reabilitacijai, gal prevencijai.

Namų pirkimui ar tvarkymui. Kartais gyvename didmiesčiuose, mokame didžiulius nuomos mokesčius, tačiau nežinome, ar galėtumėt namus tiesiog turėti savo. Nuoma eina kažkam į kišenę, o tu pats nieko neturi. Todėl nusipirkti savo būstą dažnai yra geresnis pasirinkimas negu neturėti būsto išvis. O tam pasirinkimui įgyvendinti dažnai prireikia paskolos.

Brangiems daiktams. Nėra smerktina, jeigu nemokamas kreditas yra imamas būtent namų pirkimui ir jų tvarkymui. Kadangi toks pirkinys iš karto gali leisti įsigyti pirkinį, kuris vėliau turės vertę ir pinigai nebus iššvaistyti.

Blogos priežastys

Atostogos arba vestuvės. Tik tuomet, jeigu esate tikri, kad nemokamas kreditas iškart pasidengs po vestuvių, atplėšus svečių įteiktus vokus, galima skolintis. Kitais atvejais, tiek vestuvių prabangai, tiek smagioms kelionėms pasiskolinus gali būti, kad pinigai bus paleisti pavėjui.

Padengti kitoms skoloms. Kada turima kitų skolų, jų padengimui nebent galim naudotis specialia refinansavimopaslauga, bet ne imti dar vieną kreditą.

Pragyvenimui. Ši priežastis skolintis taip pat yra nepateisinama. Iš tiesų, mes pragyventi galime ir labai mažomis sąnaudomis, tad geriau jau spaustis, bet nesiskolinti.