Didysis vasaros išpardavimas

Ar vasara, ar žiema, interneto parduotuvės nuolat skelbia išpardavimus, orientuotus į sezonines prekes. Štai parduotuvėje www.1a.lt vykstantis didysis vasaros išpardavimas – tikras lobis, ieškantiems įvairių vasarinių ir ne tik vasarinių prekių. Pasižvalgykime, ką ir kokiomis sąlygomis čia galime įsigyti.

Poilsiui namie ir sode

PardavimaiVasara – idealus metas ilsėtis savo sode ir namuose. Ir tą žino 1A parduotuvė, dėl to siūlo apsipirkti pigiau bei pasinaudoti akcijomis, perkant prekes namų ir sodo poilsio zonoms sukurti. Tarp populiarių akcijinių prekių šioje kategorijoje galima rasti sodo baldų – jų pasirinkimas iš tiesų nemažas. Vasarą galima įsirengti didesnes pavėsines su puikiais ilsėtis leidžiančiais baldais. Gali būti ir suolai aplink stalą, ir sodo krėslai. Daug kas mėgsta medinius patogius gultus, ant kurių sode gali tiek sėdėti, tiek gulėti. Kompaktišką terasą ar mažytį balkoną turintiems žmonėms puikiai tiks mažytės medinės arba metalinės sodo ar balkono kėdės ir nedidukas staliukas. Tokie baldai patenkina mūsų poreikius bei neužima daug vietos. Jie gali būti skirti būtent laukui, todėl bus neperšlampantys. O jeigu savo poilsį norėsite paįvairinti pagalvėle ir minkštesniu prisėdimu, tuomet galima įsigyti sodo tekstilės. Kiti mėgsta ilsėtis besisupant. Tai tikrai patogu. Todėl galima įsigyti sodo hamaką ar supynes. Kas dar gražiai tiks jūsų sode ir bus naudinga, bei ką su akcija išpardavimo metu galėsite įsigyti iš 1A parduotuvės? Batutus, priedus batutams, sodo pavėsines, kempingo baldus, pripučiamus čiužinius, kilimėlius ir įvairius su tuo susijusius prietaisus. Taip pat ir pripučiamus baseinus, priedus baseinams, vienkartinius indus, kepsnines ir priedus joms, priemones nuo kenkėjų, šaltkrepšius ir dėžes, sodo apšvietimo detales, skėčius, bei jų priedus, lauko žaidimus. Viskas, ko reikia maloniam poilsiui savame sode – tiesiog čia priešais jus. Beje, perkamiausiomis prekėmis šio straipsnio rengimo metu nurodoma keli sodo baseinai bei batutas.

Sodo technika

Koks poilsis sode, kai kelius kutena aukštos piktžolės? Prieš džiaugiantis sodu, reikia jį gerai sutvarkyti. Taigi, čia galima su akcija įsigyti aukšto slėgio plovimo įrangą, vejapjoves, sodo traktoriukus, įvairių tipų žoliapjoves. Daug kas tai vadina vienu žodžiu, tačiau iš tiesų prietaisai yra skirtingi. Taip pat yra ir įvairios krūmapjovės, gyvatvorių žirklės, aeratoriai bei sodo siurbliai. Su šia technika galima patogiai susitvarkyti sodą. Tiesa, populiariausi prekės ženklai šiuo metu yra BOSCH, Fieldmann, Karcher, Skil ir kitos. Galima sodo priežiūrai įsigyti ir įvairių priedų minėtajai įrangai.

Poilsiui gamtoje

Vasara – metas atostogoms, žygiams ir festivaliams po atviru dangumi. Taigi, čia galima su akcija šio išpardavimo metu įsigyti kurpinių bei įvairų krepšių, reikmenų maistui ir gėrimui. Gamtoje juk maitinamės ne su tais pačiais indais kaip namuose. Nepasistatysi porceliano serviso miške po egle. Kur kas praktiškiau bus metaliniai ir sandarūs termosai, kompaktiški indai, puodai, kuriuose galima virti ant laužo ir pan. Taip pat su akcija išpardavimo metu galima įsigyti palapines. Palapinė kai kam yra tikrasis vasaros simbolis, nes miegas, toks reikšmingas mūsų gyvenimo laikas, vasaros metu gali persikelti į lauką. Tam, kad jaustumėmės saugesni ir iš esmės tokie ir būtume, to miego metu mus saugoja medžiaginės palapinės. Jeigu neturi geros palapinės, nevasaroji. Taigi, pats metas nusipirkti šį be galo svarbų dalyką pigiau. Taip pat iš šio skyriaus verta išsirinkti sau pigiau ir miegmaišį, žibintuvėlį, neperšlampamą dėklą ar pakuotę (pavyzdžiui, kelionei baidare), kitas prekes.

Namų apyvokos prekės

Nors tvarkomės bei gaminame namuose ne tik vasaros metu, tačiau didysis vasaros išpardavimas siūlo tai padaryti būtent vasarą. Tad išlošite, jeigu nusipirksite keletą reikalingų dalykų. Pavyzdžiui, tokių indų kaip keptuvių, lėkščių, dubenėlių, taurių puodelių ir netgi vaikiškų indų, pamargintų specialiais paveikslėlias. Verta pasidairyti ir po įvairių virtuvės reikmenų asortimentą – gal kaip tik kažko neturite. Pavyzdžiui, gal jums reikalingi stalo įrankiai, sieteliai nukošti pupelėms, konditerijos reikmenys, virtuviniai peiliai, pjaustymo lentelės, druskinės ir pipirinės bei jų malūnėliai. Besitvarkant namuose, pravers tokios prekės kaip šiukšledėžės, kibirai, valymo reikmenys, drabužių džiovyklos, muilinės ir muilo dozatoriai bei kiti daiktai.