Balta spalva interjere – puikus pasirinkimas

Baltos spalvos pasirinkimas taps teisingu sprendimu daugeliui butų ir erdvių nuosavų namų šeimininkams. Balta spalva labai patraukli savo lengvumu, švara bei daugybe skirtingų interjerinių sprendimų.

Ji geba stilingai derėti su visomis kitomis spalvomis, sukurdama begalinę gausybę įdomių derinių. Taip pat interjero dizaineriai myli šią spalvą ir dėl jos sugebėjimo modifikuoti kambarių formas ir dydžius.

Prabangių baldų salono www.aildesign.lt svetainėje Jūs rasite daugybę įdomių itališkų minkštų, svetainės ir valgomojo baldų komplektų, kurie gali būti pasirinkti ir apipavidalinti baltoje spalvoje arba skirtinguose jos atspalviuose.

Baltas interjeras

Populiarumo istorija

Dar praėjusio amžiaus pradžioje balta spalva užtikrintai užkariavo didžiąją dalį modernių interjerų. Didžiausia šios spalvos sėkmė buvo pastebima Vakarų Europoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje.

Visuose kontinentuose baltos spalvos itališki baldai tapo gero skonio ir aristokratizmo ženklu. Taip atsitiko dėl paprastos praktinės priežasties. Juk baltus baldus, o tiksliau jų priežiūrą galėjo sau leisti tik pasiturintys žmonės.

20 amžiaus viduryje interjerinių madų tendencijos šiek tiek pakito, tačiau balta spalva išlaikė savo pozicijas. Tiesiok pasikeitė dizainerių asociacijos siejamos su ja. Nuo šiol ji tapo paprastumo, elegancijos ir minimalizmo simboliu.

Tuo metu balta ypatingai išpopuliarėjo ir iki šiandien savo pozicijų neužleidžia prestižiniuose šiuolaikiniuose interjeruose, kuriuose ypatingai vertinama šviesos gausa, formų paprastumas, aptakios linijos.

Šiandien balta spalva aktuali kaip niekad.

Dažnai naudojama ne tik pati balta spalva, bet ir gausybė jos atspalvių, tokių kaip pieno balta, kuri interjerui priduoda ypatingo jaukumo.

Spalvų suderinamumas

Nepaisant baltos spalvos universalumo yra keletas kitų spalvų su kuriomis ji dera ypatingai stilingai:

  • Pilka arba žydra. Neverta jaudintis, jog panaudojus svetainėje baltą + pilką arba baltą + žydrą namai taps „šaltais“ ir nejaukiais. Tokie deriniai skaitomi vienais elegantiškiausių, rafinuočiausių.
  • Juoda. Didelis kontrastas tinka ypatingą ryškumą mėgstantiems žmonėms. Kaip žinia drabužių madoje baltos ir juodos spalvų derinys laikomas klasika, o štai baldų ir interjero apdailoje – atvirkščiai, modernu. Balta + juoda ypatingai tiks lakoniškiems ir prabangiems itališko stiliaus interjerams.
  • Visos ryškios spalvos. Baltą interjerą visuomet verta puošti ryškiomis detalėmis ir skirtingais akcentais: salotine, violetine arba geltona apalvomis. Derinyje su balta šios gražios, madingos spalvos atrodo ypatingai gaiviai.

Neverta bijoti nedidelių eksperementų. Balta spalva – universalumo ir stiliaus įsikūnijimas kuriant gražų namų interjerą.