Šilkas jūsų buduare

Naktiniai drabužiaiKartais norisi pabūti tiesiog maža mergaite ir jaukiai susisupus į chalatą kimšti ledus. Kartais – būti gundančia vylioke, apsitempusia perregimus naktinukus, prisisegusia kojines ir apsiavusia žudikiškus aukštakulnius. O būna dienų kai širdis trokšte trokšta prabangos. Norisi pasijusti tarsi Sabos karaliene. O tai padaryti galite labai paprastai, tereikia mažos detalės – šilko jūsų buduare. Taip, šilko. Ar tai būtų naktinukai ar dailus šilkinis chalatas, visai nesvarbu. Sukurkite prabangą savo namuose pasitelkdamos šiuos paprastus kasdienius rūbus. Pamirškite pūkuotą, šiltą chalatą su kiškio ausytėmis (kad ir be jų), kurį vilkite gerdama kavą ar jaukiai įsisupate išlindusi iš vonios. Tegul pas jus „apsigyvena‟ šilko chalatas. Natūralaus ar dirbtinai auginto – tai nėra itin svarbu. Tikras natūralaus šilko chalatas gali stipriai suploninti jūsų piniginę, todėl atkreipkite dėmesį ir dirbtinai išaugintą šilką. Toks chalatas turės visas natūralaus šilko savybes tik jį įsigyti pavyks kur kas mažesne kaina. Be to, šilkas itin universalus. Toks chalatas vasarą neleis odai kaisti, jausitės lengvai ir laisvai. Na o šaltuoju metu, rodos, toks plonas ir lengvas audinys maloniai šildys kūną.

Būtent dėl šių savybių, naktinukai iš šilko taip pat turėtų atsidurti jūsų miegamajame. Na ir, žinoma, dėl to, kad dailiai krentantis, nuostabiai švelnus audinys tiesiog užburia vos jį palietus. Tokie naktinukai ypač patogūs, nes net labai karštomis naktimis jūs neprakaituosite. Nereikės pabusti vidury nakties nuo nemalonaus drėgnos odos jausmo, todėl visada puikiai pailsėsite. O tai tiesiog privaloma, jeigu norite puikiai atrodyti ir gerai jaustis.

Jeigu jūsų spintoje jau kabo naktinukai ar chalatas iš šilko, nepamirškite, kad tai –labai lengvas, švelnus ir minkštas audinys. Ir jam reikalinga speciali priežiūra. Tokie naktinukai ar chalatas papildomo atsargumo nei, tarkime, medvilnė ar sintetinis pluoštas. Žinoma, nebūtina iš karto bėgti į cheminę valyklą. Tiesiog pakaks žinoti keletą mažų taisyklių. Visų pirma naktinukai ar chalatas turėtų būti skalbiami tik vos šiltame vandenyje it tik rankomis. Taip nepažeisite audinio. Naudokite tik skystas skalbimo priemones. Nei naktinukai, nei chalatas neturėtų būti gręžiami. O džiovinkite juos natūraliai, geriausia ant patiesto rankšluosčio. Ir jokių saulės spindulių. Kitaip naktinukai išbluks. Lyginkite su specialia šilko programa.

O kai kitą kartą norėsis pasilepinti, širdis trokš prabangos, prisiminkite, kad spintoje kabo šilkiniai naktinukai ir chalatas.

Gairės: