Patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamiausią seifą

Ieškodami tinkamiausio seifo turėtumėte pasitarti su specialistais, kadangi jie įvertinę Jūsų poreikius gali pasiūlyti ir atitinkamą apsaugos priemonę. Kadangi šiuo metu produkcija labai dažnai perkama internetu – galima džiaugtis, kad tai greitas ir patogus būdas atrasti ta, ko Jums reikia.

Seifai ieškomi įvertinus dydžio, užrakto kriterijus, tačiau yra ir kur kas daugiau, kuriuos reikia apgalvoti norint surasti geriausią.

Skirtingi žmonės turi skirtingus poreikius. Patogiausia juos yra pasakyti specialistams, kadangi jie juos įvertinę gali patarti, kuris geriausias ir kuris atrodo labiausiai tinkamas. Tuo pačiu mes turime kelis kitus aspektus, kurie gali jums padėti pasirinkti geriausią variantą iš visų.

SeifaiIeškodami seifo taip pat turite įvertinti ir tai, kad jo durelių storis gali skirtis. Pradėkime nuo to, kad plonesnės, žinoma, garantuoja kur kas lengvesnį seifą, tačiau tuo pačiu plonesnės yra ne tokios tvirtos. Rekomenduojame rinktis tokį seifą, kurios durų storis yra didesnis nei 1,5 cm. Tam tikra durų dalis bus gaminama iš gryno plieno, kita – iš kitų medžiagų. Taigi, reikėtų, kad bent pusė šio durų storumo būtų iš gryno plieno. Tai puiki apsauga.

Plienas yra brangi medžiaga, tad kai kurie gamintojai norėdami jo sutaupyti vieną sluoksnį dengia gipskartonio medžiaga. Žinoma, tokia informacija būna nurodyta greta prekės, tačiau retas žmogus į tai atkreipia dėmesį. Tokiu atveju perka ne tokias stiprias prekes, kaip būtų galima tikėtis. Detaliai perskaitykite charakteristiką, kuri Jums padės atrasti tai, ko ieškote.

Ieškodami geriausio seifo taip pat turėtumėte įvertinti ir tai, kad kokybiško gaminio seifo spyna turės sertifikatą. Tokio sertifikato tikslas yra įrodyti, kad ji tikrai tvirta ir kad puikiai atlaikys net ir bandymą ją nulaužti. Tačiau jeigu spyna tokios sertifikato neturi, galimas daiktas, kad ji paprasčiausia kinietiška. Taigi, tikrai ne tokia tvirta, kaip galima būtų tikėtis. Neverta investuoti į tokį gaminį, kadangi jis gana nesunkiai bus nulaužiamas.

Natūralu, kad norisi surasti ne tik tokį seifą, kuris yra labai tvirtas, tačiau ir tokį, kurio rakinimas ir priežiūra Jums nebus sudėtinga. Greičiausias ir paprasčiausias būdas atrakinti seifą – elektroninė spyna. Nieko keisto, kad dažniausiai lietuviai ją renkasi. Tiesa, būtinai pagalvokite, kokia skaičių kombinacija būtų mažai tikėtina ir kokia gali būti neįveikiama nežinantiems kodo.

Vagišiai dažnai ne tik stengiasi vietoje atrakinti seifus, tačiau nepavykus – labai dažnai kartu su savimi bando išsinešti seifus ir vėliau juos bandyti atidaryti. Jeigu norite būti tikras, kad seifas neiškeliaus kartu su vagišiais, tokiu atveju siūlome apgalvoti, kaip jis gali būti pritvirtintas prie grindų. Geriausia yra betonuoti. Tai puikus pasirinkimas tuomet, kai seifas stovi ant grindų. Kai jis yra įmontuojama į sieną arba didelį baldą – išsinešti bet kuriuo atveju bus paprasčiausiai per sunku.

Nepamirškite, kad seifo durys tarsi į šoną, tad tuo pačiu kad ir kur jį montuojate, taip pat reikia pasižiūrėti, kad darinėjimasis nebūtų komplikuotas. Tuomet ieškodami seifo, kuris bus montuojamas į baldus arba sieną – atidžiai įvertinkite jo dydį. Taip pat pagalvokite, kokia apdaila atrodys gražiausiai ir tuo pačiu apsaugos seifą nuo smalsių akių.

Vairema seifai pasirenkami įvertinus standartinius kriterijus, tačiau kartais svarbiausia yra smulkmenos, kurios gali nulemti, ar pavyko atrasti tai, kas garantuoja saugumą ir komfortą. Pasitarus su specialistais nesunkiai atrasite tai, ko Jums reikia.

Gairės: