Paskola verslui be užstato ar su?

Norintieji gauti paskolą verslui gali pasinaudoti įvairiomis galimybėmis. Kredito unijose, bankuose, verslo angelų, privačiose bendrovėse ar P2P platformose įmanoma gauti kreditą skirtingoms įmonėms ir skirtingomis sąlygomis. Viena iš aktualiausių sąlygų skolinantis yra – reikalingas užstatas ar ne?

Paskola su užstatu

Paskola verslui su užstatu dažniausiai imama tada, kai reikalinga didesnė suma ilgesniam grąžinimo laikotarpiui. Užstatu gali tapti nekilnojamas turtas (NT), brangesnis automobilis ar kiti vertingi daiktai. Dažniausiai pasitaiko, jog imama verslo paskola su NT užstatu, kuri siekia daugiau nei 70 000 eurų. Pinigai investuojami į verslo plėtrą, technikos ar kito NT įsigijimui. Tokio tipo paskolą galima gauti kredito unijose, bankuose. Tiesa, gavimo procesas užtrunka, nes reikia įvertinti turtą, atsiranda papildomi turto vertinimo mokesčiai.

Be abejo, kreditą su užstatu gali gauti tik tos įmonės, kurios turi turto.

Paskola verslui be užstato

Jeigu įmonei nereikia didelės sumos, ji dar neturi pelno istorijos, tačiau nori plėsti savo veiklą, gali praversti paskola verslui be užstato. Tai kreditas iki kelių tūkstančių eurų, kurio gavimui užtenka laidavimo. Tokio tipo kreditą gali paimti ir ką tik įsikūrusi įmonė, ir ilgiau gyvuojanti, kuriai reikalingas greitas finansavimas. Nedideles paskolas verslui suteikia įvairios finansų bendrovės. Verta pasidomėti kiekvienos iš jų asmeniškai siūlomomis sąlygomis. Taip pat, norint gauti paskolą, reikia įvertinti ir riziką, todėl svarbu aptarti sąlygas nesėkmės atveju.

Finansų įmonės „Noviti“ suteikiama paskola verslui be užstato per vieną darbo dieną. Įmonės tikslas, kad suteikus kreditą jaunas verslas galėtų sparčiau augti. Nesėkmės atveju, klientui nepajėgiant mokėti kreditą, galimas laikotarpio prailginimas iki 3 metų, už kurį nereikės mokėti delspinigių ir palūkanų.

Paskola verslui be užstato finansų įmonėje „Noviti“ gaunama labai paprastai. Užpildžius anketą interneto platformoje bus sukurta paskyra klientui. Per 8 darbo valandas su klientu susisieks profesionalūs darbuotojai ir pateiks pasiūlymą. Prisijungus prie savo paskyros pasirašyti sutartį galima mobiliuoju parašu. Per dvi valandas nuo sutarties pasirašymo klientui bus pervesta paskola.