Vestuvių planavimas – nuo ko pradėti?

Vestuvių planavimasKiekvieną vasarą „uždėri“ daugybė naujų šeimų, mat visi nori savo meilės šventę praleisti esant geram orui, kurį mūsų šalis siūlo paprastai tik vasaros metu, o ne retai atsitinka, kad ir vasara būna ne visuomet šilta. Nors vestuvės būna didelė šventė ne tik jauniesiems, bet ir artimiesiems bei draugams, tačiau ilgas ir kruopštus vestuvių planavimas paprastai atitenka tik jaunavedžiams. Iš tiesų, norint iškelti didelę ir sklandžią šventę reikia nemažai laiko, pastangų ir be abejo, kūrybiškumo, jei tuo norite apsiimti patys ir nesisamdyti vestuvių planuotojos paslaugų. Būtent nusprendusiems vestuvių planavimu užsiimti patiems turime keletą patarimų.

Sklandžios šventės link

Kalbant bendrai yra keletas taisyklių, kurių reikėtų laikytis rengiant vestuves patiems tam, kad visas įvyktų sklandžiai ir viskam būtų pasiruošta. Visų pirmiausia – pradėkite ruoštis kaip galima anksčiau. Galite drąsiai pradėti vestuvėms ruoštis prieš metus, nes iš tiesų esti tiek daug smulkių darbų apie kuriuose nė nenutuokiate, kurie gali užimti nemažai laiko. Turėdami daugiau laiko taip pat galėsite ieškoti įvairiausių alternatyvų tol, kol surasite tinkamiausią variantą. Leiskite būti sau išrankiems – tai vienintelė gyvenime jūsų meilę vainikuojanti šventė, todėl ji turi būti tobula.

Netingėkite paieškoti kuo daugiau įvairių alternatyvų bet kokioje srityje. Susitaikykite, kad vestuvių planavimas gali būti varginantis dalykas, tačiau kuo daugiau įdėsite į šį darbą, tuo gražesne švente galėsite džiaugtis vėliau. Ypatingai jei turite ribotą biudžetą, rekomenduojame ieškoti kuo daugiau alternatyvų, kai už jums prieinamą kainą galite pasirinkti tinkamą paslaugą. Ieškokite įvairių akcijų.

Gyvenant Lietuvoje labai svarbu pasiruošti ir prasto oro atvejui, nes vis dažniau vasaros Lietuvoje yra gan šaltos ir lietingos, todėl apgalvokite kaip galima apsisaugoti nuo tokių aplinkos sąlygų.

Labai svarbu išsirinkti tinkamą vedėją ir muziką. Dažniausiai rekomenduojame rinktis gyvą muziką, muzikantus. Išsirinkite atsakingai, perklausykite jų siūlomą repertuarą, pageidaukite ir savo mėgstamų dainų. Nepatingėkite laiko paskaityti atsiliepimus, juk šventėje skambanti muzika yra visos šventės atmosferos kūrėja. Lygiai tas pats galioja ir su vedėjais. Venkite naujokų ar mažai žinomų vedėjų, ieškokite entuziastingų žmonių, paprašykite parodyti programas, skaitykite atsiliepimus, klauskite kitų žmonių rekomendacijų, prastas vedėjas gali padaryti jūsų šventę nuobodžią. Rekomenduojame rinktis teatralus.