Svarbiausios taisyklės, renkantis vestuvių fotografą

Vestuvių fotografasVestuvės – tai ne tik reikšmingiausia ir meilę įprasminanti šventė, tačiau ir didelių darbų ir kantrybės iššūkis su kuriuo reikia pradėti tvarkytis iš anksto, norint surengti ypatingai įsimintiną šventę. Vienas svarbiausių asmenų šventėje, literaliai padėsiantis ją padaryti įsimintiną, tai vestuvių fotografas, todėl be galo svarbu jį išsirinkti kruopščiai. Blogai padarytos nuotraukos, neįgyvendintos idėjos, kompromiso trūkumas gali jūsų šventės įamžinimą pakeisti visiems laikams – gero fotografo turėjimas šventėje garantuoja net kukliausių vestuvių unikalų ir išskirtinį įamžinimą. Štai keletas patarimų, padėsiančių atsakingai išsirinkti kokybišką šventės įamžintoją.

Turėkite keletą variantų

Visų pirmiausia vestuvių fotografą rinkitės iš jo darbų, todėl teks peržiūrėti ne vieną albumą įvairių vestuvių nuotraukų, kuriose galėsite pamatyti atsiskleidžiantį fotografo meistriškumą bei, be abejo, tuo pačiu pasisemti idėjų savo šventės dekorui, tematikai ar fotosesijai. Svarbiausia taisyklė, nepulkite pasitikėti vienu fotografu, išsirinkite keletą favoritų, nes apsistojus tik ties vienu fotografu tolimesniuose derybų bei idėjų derinimo žingsniuose galite pakeisti savo pasirinkimą, todėl būtina turėti B variantą.

Skirkite prioritetą

Be jokios abejonės, vestuvių fotografo paieška turėtų būti vienas iš prioritetų jūsų vestuvių šventės planavimo darbuose. Įprastai vestuvėms pasiruošti skiriami yra metai, todėl galite rezervuoti datas jau prieš metus ar bent jau prieš 5-6 mėnesius, mat šiandien meistriškas ir profesionalus vestuvių fotografas Lietuvoje įprastai turi be galo įtemptą grafiką, todėl yra didelė tikimybė, jog jei kreipsitės porą mėnesių prieš šventę, galite gauti neigiamą atsakymą. Vestuvių nuotraukos yra labai svarbus dalykas – tai atsiminimas ne tik jums, bet ir jūsų vaikams ar anūkams.

Gyvas pokalbis

Išsirinkę keletą daarbų variantų galutinį sprendimą priimkite tik po gyvo pokalbio su kiekvienu fotografu. Susitikime aptarkite ne tik kainą, tačiau ir idėjas, įvertinkite kiek kūrybiškas ir laisvas idėjoms yra fotografas. Esti įvairių fotografų, kurie kai kurioms idėjoms nepritaria ir atsisako užsakymo, todėl būtinai aptarkite apie savo fotosesijos viziją – grožis subjektyvus dalykas, todėl būtina aiškiai įvardinti poreikius, kad fotografas galėtų juos patenkinti pasiūlydamas savo idėją ar tinkamai nuspalvindamas fotosesiją jūsų vizijos spalvomis. Visuomet rinkitės tą žmogų, su kuriuo buvo lengviausia išvystyti idėją ir rasti kompromisą, tokios fotosesijos rezultatai dažnai gali labai maloniai nustebinti.