Šilumos siurblių sistemų privalumai jūsų namuose

Saulės broliaiPripažinkime, kad niekas nemėgsta žiemos, ypač tie, kurie gyvena šiauriniame klimate. Be šilumos galime jaustis taip, tarsi gyventume ne švelnesniame klimate, o Arktyje. Laimei, šilumos siurbliai yra čia, kad padėtų. Nesvarbu, ar gyvenate vietovėje, kurioje žiemos būna atšiaurios, ar tiesiog norite jaukiai jaustis vėsesniais mėnesiais, šilumos siurblys yra verta investicija į jūsų namus. Šilumos siurblys iš esmės yra unikali šildymo sistema, galinti perjungti du režimus: šildymo ir vėsinimo. Šildymo režimu siurblys įsiurbia išorinį orą ir perduoda jo šilumą į jūsų namų vidų. Ir atvirkščiai, perjungtas į vėsinimo režimą, jis veikia priešingai ir ištraukia perteklinę šilumą iš jūsų namų – nepriklausomai nuo lauko temperatūros. Saulės broliai – kokybė ir geri produktai.

Kaip veikia šilumos siurbliai?

Šilumos siurblį galima įsivaizduoti kaip šaldytuvą, veikiantį atbuline eiga. Procesas prasideda, kai siurblys įjungiamas į šildymo režimą. Siurblys perima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją į vidų. Jei lauke yra žemiau nulio, lauko oras bus atvėsintas, tačiau namų viduje temperatūra bus palaikoma dėl siurblio efektyvumo. Vėsinimo režimu siurblys vykdys atvirkštinį procesą ir šilumą iš namų vidaus perduos į lauko orą. Šilumos siurblių efektyvumo raktas yra vadinamas šiluminiu šilumos perdavimu. Iš esmės tai yra šilumos perdavimas tarp dviejų objektų, kurių temperatūra skiriasi. Kuo efektyvesnė sistema, tuo geriau šilumos siurblys galės perduoti šilumą į jūsų namus.

Kodėl verta naudoti šilumos siurblį?

Šilumos siurbliai yra energetiškai efektyvesnis pasirinkimas nei kitos šildymo rūšys, pavyzdžiui, dujos, nafta ir anglis. Iš tikrųjų jie yra maždaug tris kartus efektyvesni už tradicines sistemas. Tai reiškia, kad juos ne tik pigiau eksploatuoti, bet ir sumažinti CO2 emisiją, kuri prisideda prie klimato kaitos. Šilumos siurblys – tai universali sistema, kuri pagal poreikį gali perjungti šildymą ir vėsinimą. Vasarą jis taip pat gali būti naudojamas vėsinti, taip sumažinant oro kondicionavimo sistemos apkrovą. Dėl to jie yra puikus pasirinkimas naujesniuose namuose, kuriuose oro kondicionavimas įrengtas kaip sistemos dalis. Oras vanduo kainos – rinkitės kokybišką produkciją.

Įrengimas: ką reikia žinoti prieš perkant šilumos siurblį?

Geriausias būdas pasirinkti šilumos siurblį – pirmiausia nustatyti, kur jums reikia sistemos. Jei ji reikalinga tik šildymui, galite naudoti vienos pakopos sistemą. Arba, jei norite, kad vasarą siurblys taip pat vėsintų, jums reikės dviejų pakopų sistemos. Dviejų pakopų sistema yra brangesnė, nes jai reikia didesnio ir galingesnio kompresoriaus. Šilumos siurbliai taip pat gali būti montuojami įvairiose jūsų namo vietose, dažniausiai palėpėje, rūsyje arba išorinėje sienoje.