Kvepalų pasirinkimo vadovas: 10 veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti

KvepalaiRinkdamiesi kvepalus, dauguma iš mūsų apie tai daug negalvoja. Tiesiog pamatome kažką, kas mums patinka, ir nusiperkame. Tačiau jei pagalvojate, renkantis kvapą reikia atsižvelgti į daugybę skirtingų dalykų. Vieni kvepalai ant jūsų kvepės geriau nei kiti, atsižvelgiant į jūsų lytį, amžių, kūno cheminę sudėtį ir asmeninius pageidavimus. Taip pat yra keletas dažnų klaidų, kurias žmonės daro rinkdamiesi odekoloną ir kurių galbūt norėtumėte išvengti. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip išsirinkti kvapą, skaitykite toliau, kad gautumėte naudingų patarimų ir gudrybių. Kvapas – tai aromatas, kuris gali pakylėti jūsų dvasią ir pakeisti nuotaiką. Nesvarbu, ar tai būtų egzotiškų prieskonių, ar gaivus citrusinių vaisių kvapas; tinkamas aromatas gali sumažinti stresą arba suteikti žvalumo – ir palikti įspūdį, kad ir kur eitumėte. Plačiau: https://amourdevil.com/kategorija/kvepalai-moterims puslapyje.

Lytis

Vienas iš pirmųjų dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra kvepalų lytis. Moterims skirti kvepalai paprastai būna lengvesni, gėlių kvapai, o vyrams – drąsūs, aštrūs. Tai bendros taisyklės, tačiau yra daugybė kvepalų, kurie yra unisex kvepalai ir gali būti naudojami bet kam. Tai svarbu, nes nenorite nusipirkti kvapo, kuris nesiderina su jūsų kūno chemine sudėtimi ir nuo kurio kvepėsite baisiai. Tam tikri kvapai taip pat labiau tinka tam tikriems metų laikams. Jei perkate žiemos kvepalus, galbūt norėsite vengti gėlių kvapų. Jei perkate vasarinius kvepalus, galite vengti sunkesnių, aštresnių kvapų. Apskritai tam tikrų kvapų taip pat galite vengti, jei esate alergiški arba turite tam tikrų sveikatos sutrikimų. Kai kurie kvapai labiau tinka skirtingo amžiaus žmonėms. Vieni kvapai labiau tinka jaunesniems žmonėms, kiti gali būti tinkamesni brandesnio amžiaus žmonėms. Nišiniai kvepalai už gerą kainą.

Amžius

Su amžiumi keičiasi mūsų kūno cheminė sudėtis ir gaminame mažiau riebalų (sebumo). Todėl kvepalai, kurie puikiai tiko, kai buvome jaunesni, dabar gali mums netikti. Pavyzdžiui, citrusiniai kvapai paprastai labiau tinka jaunesniems žmonėms, nes jie labiau valo, suteikia energijos ir pakelia nuotaiką. Kai tapsime vyresni, galbūt norėsime ko nors labiau raminančio ar raminančio. Vyresniam žmogui gali labiau tikti sunkesnis, aštresnis kvapas, pavyzdžiui, medienos kvapas.

Kūno chemija

Kokios kūno chemijos esate? Kombinuota, riebi, normali ar sausa? Tai turi didelę įtaką tam, kokius kvepalus turėtumėte pasirinkti. Pavyzdžiui, jei jūsų oda riebi, galbūt norėsite vengti sunkių ir sodrių kvapų, tokių kaip pačiulis, sandalmedis ar vanilė. Jei jūsų oda sausa, galbūt norėsite vengti labai lengvų ir gaivių kvapų, pavyzdžiui, citrusinių vaisių. Taip pat turėtumėte nepamiršti, kad per dieną jūsų kūno cheminė sudėtis gali keistis. Galbūt dieną pradėsite normalia oda, o dienos pabaigoje tapsite riebia.