Kodėl sekso žaislus rekomenduojama naudoti poroje?

Sekso žaislai poromsVisai nesvarbu kokių nuotykių jūs ieškote savo miegamajame, tačiau sekso žaislai poroms suteikia aštresnius pojūčius seksualiniame gyvenime. Kai kurios poros tiesiog išsisemia ir turi monotoniškus lytinius santykius, tad dėl šių priežasčių pradeda domėtis sekso prekėmis. Šiomis dienomis sekso žaislų naudojimas nebekėlia jokios gėdos. Jokia paslaptis, kad vis daugiau ir daugiau atsiranda žmonių, kurie prisiruošia išmėginti įvairiausius žaislus savo miegamajame. 2017 metais atliktas tyrimas įrodė, kad moterims yra reikalinga papildoma klitorio stimuliacija ir tik įsiskverbimo nepakanka. Vibratoriai gali būti puikiai tam tinkami, nes suteiks didesnį malonumą ir padės pasiekti kulminaciją greičiau.

Naudodami sekso žaislus jūs parodote, kad galite pasitikėti savimi ir trokštate kažko naujo. Sekso žaislai poroms dažniausiai yra skirti, kad papildomai stimuliuotų klitorių ir tiktų analiniam seksui. Tačiau ši industrija nuolatos auga, tad gali vis daugiau pasiūlyti sekso prekių skirtų tik vyrams ir jų varpoms.

Sekso prekių galite lengvai rasti Lietuvoje internetinėse parduotuvėse arba tiesiog nuvykę į sekso žaislų fizines parduotuves.

Kodėl sekso žaislus rekomenduojama naudoti poroje?

Visų pirma, sekso žaislų naudojimas suteikia smagius ir malonius jausmus. Su savo partneriu galite įgyti daugiau žaismingumo ir daugiau eksperimentavimo. Žinoma, jūs galite nemažai nuveikti ir su savo kūnais, be jokių žaislų, tačiau jų įtraukimas padeda pasinerti visiškai į kitokius potyrius. Sekso žaislai padeda pasiekti erogenines zonas ir pajusti visiškai kitokį orgazmą.

Jokia paslaptis, kad vyrai patiria orgazmą kur kas dažniau nei moterys. Tai yra todėl, kad moterims sekso metu reikalinga nuolatinė klitorio stimuliacija, o sekso žaislų naudojimas yra puikus sprendimas. Jeigu poroje yra naudojamas vibratorius, tuomet jūs galite pasiekti savo partnerės orgazmą greičiau.

Kai kurie porų terapeutai iš užsienio teigia, kad sekso žaislai gali būti puikūs pokalbių pradininkai, ypatingai toms poroms, kurios kovoja su seksualiniu bendravimui. Šis metodas leidžia porai labiau atsiverti ir diskutuoti apie malonumus, norus ir kartu aptarti kas jiems nepatinka.

Norime paminėti, kad visi sekso žaislai turėtų būti plaunami po kiekvieno naudojimo.