Praktiški patarimai dovanojantiems gėles

Gėlės su pristatymu į namusGėlių dovanojimas nuo senų laikų laikomas gražiu gestu norint išreikšti gražius jausmus. Dažnai iškyla klausimų apie gėlių pasirinkimą, dovanojimą, įteikimą. Šiuo metu sunku pasirinkti, ko iš tikrųjų norima, nes pasirinkimas labai platus. Yra net geliu pristatymas, tad net jei patys negalite įteikti gėlių, tereikia užsakyti ir pasinaudoti tokia paslauga. Kaip jau supratote, šiais laikais laiko stokos pasiteisinimas nebus atleistinas.

Neretai organizuojant savo šventę iškyla klausimų apie gėles. Jei tai svarbi šventė, į kurią susirinks daug žmonių, o ne paprasta šeimos vakarienė, tai vertėtų pagalvoti apie kvietimus, kuriuose būtų užsiminta apie pageidaujamų gėlių rūšį. Tarkim, jei planuojate vestuves, tai galite parašyti, kad pageidaujate baltos spalvos rožių. Tokiu atveju ne tik jums patiems bus paprasčiau suplanuoti kaip tokiomis gėlėmis papuošite šventės vietą, bet ir svečiams nereiks sukti galvos dėl to, kokias gi gėles įteikti. Visi bus laimingi ir nebus jokių bėdų. O jeigu tarkim jūsų artimojo gimtadienis, o jūs negalite pats laiku atvykti ir pasveikinti, tai galite tarkim geles i namus panevezyje pristatyti netiesioginiu būdu t.y. pasinaudoję gėlių pristatymo paslauga, kuri teikiama visoje Lietuvoje.

Dažnai klausiama ar dovanoti pavienes gėles, ar geriau puokštę. Viskas priklauso nuo norų ir progos. Tarkim, ne visada didelė puokštė bus vertinama teigiamai. Įsivaizduokite artimojo gimtadienį, kai 15 svečių atvyksta sveikinti jubiliatą su gimtadieniu ir atsineša didžiules puokštes gėlių. Pagalvokite, kur jubiliatas laikys visas tas puokštes, ypatingai, jei gimtadienis švenčiamas nedideliame bute. Visai kitas scenarijus laukia, jei vyras savo mylimai moteriai įteiks didžiulę rožių puokštę norėdamas ją tiesiog nudžiuginti ir parodyti dėmesį. Tik jūs patys žinodami situaciją ir progą galite apsispręsti, kas labiau tiks: gėlių puokštė ar pavienės gėlės.

Šiuo metu populiarus geliu pristatymas į namus ar biurus. O tai puiki galimybė bet kuriuo metu pasirūpinti tuo, kad netektų pamiršti šventės ar progos ir dėl to raudonuoti. Vis dėl to, patarimas yra vienas labai paprastas – netikėkite prietarais tokiais, kaip, kad negalima dovanoti geltonų gėlių ar negalima dovanoti baltų lelijų ir pan. Viskas turi eiti iš širdies. O jeigu nežinote ką pasirinkti, tai klauskite pardavėjų. Jie ne tik pristatys geles i namus panevezyje ar bet kuriame kitame šalies mieste, bet ir patars ką ir kokiai progai tinka dovanoti.