Maistas katėms – ką rinktis?

Kačių maistas užtikrina jūsų augintinio sveikatą, puikią savijautą ir fizinę būklę. Didelis pasirinkimas įvairaus kačių maisto randamas https://www.vetparduotuve.lt/konservai-sunims-internetu, todėl dabar galima labai greitai ir paprastai išsirinkti tinkamą. Tarp gausybės pasiūlymų tampa sunku apsispręsti, kas tinka, o ko geriau nepirkti, todėl praverčia paprasti patarimai, kurie padės tinkamai pasirinkti.

VeterinarijaKačių maistas skirstomas į rūšis: sausas maistas, konservai katems, RAW ir kt. Dažniausiai perkamas sausas arba konservuotas maistas. Sausas ėdalas labai praktiškas pasirinkimas, nes tokio maisto pakuotės yra ilgo galiojimo, o tai labai gerai, kai perkama maisto ilgam laikotarpiui. Tereikia turėti vietos, kurioje bus padedamas nupirktas maistas. Kalbant apie kačių maistą – svarbiausia kokybė. Tik kokybiškas maistas užtikrins, kad augintinis su maistu gaus visas reikalingas medžiagas, vitaminus ir mineralus, o ir jausis sotus, ir laimingas. Todėl reikia rinktis tik kokybišką sausą maistą. Jis skirstomas į kategorijas nuo paprastų ir pigių (ekonominės klasės) iki aukščiausios kokybės (super Premium). Aukščiausios kokybės maistas skiriasi nuo ekonominės klasės tuo, kad jame beveik nėra naudojama konservantų, cheminių priedų, dažiklių ir pan. Jame daug didesnis kiekis baltymų, o ne grūdų. Tiesa, kuo geresnė maisto kokybė, tuo aukštesnė kaina, tačiau mokėdami brangiau jūs užtikrinsite, kad augintinio sveikata bus pasirūpinta tinkamai.

Įvairūs konservai katems tikras delikatesas jūsų augintiniui. Ne paslaptis, kad būtent konservuotas maistas katėms yra daug skanesnis, nei sausas. Tiesa, konservuoto ėdalo kaina nėra maža, tačiau rūpinantis sveikata toks pasirinkimas yra pats geriausias. Konservuotas maistas, kaip ir sausas, gali būti tiek paprastas savo sudėtimi, tiek ir aukštos kokybės. Viskas priklauso nuo ingredientų. Taip pat tai geras pasirinkimas, jei katė turi tam tikrų sveikatos problemų, pavyzdžiui, katėms turinčioms inkstų ir šlapimo takų problemų su tokiu konservuotu maistu gaus didesnį kiekį vandens, kuris padės išplauti šlapimo takų akmenis bei sumažins jų susidarymo riziką. Konservuotas maistas, kaip ir sausas maistas, yra ilgo galiojimo laiko, todėl pasirūpinti tinkamu kiekiu ilgesniam laikui – labai paprasta.

Kad ir kokį maistą pasirinksite, kuriuo maitinsite savo augintinį – svarbiausia rinktis aukštą kokybę. Tik toks maistas užtikrins, kad katė ar katinas gaus visas reikalingas medžiagas palaikyti tinkamą sveikatos būklę. Sveikas, aktyvus ir linksmas katinas – šeimininko džiaugsmas. Pasirūpinkite augintinio sveika mityba, aktyvia veikla ir palepinkite dėmesiu. Jūsų šeimos narys atsilygins dėkingumu ir meile jums.