Plaukimas baidarėmis Vilniuje: kur plaukti?

VokėPlaukti upe ir tuo pačiu metu mėgautis ne tik gamta, bet ir miesto vaizdais galima plaukiant baidarėmis Vilniuje. Vienas iš populiarių pasirinkimų yra nuomojamos baidarės Vokė, tačiau galima rinktis ir kitus ne ką mažiau gražius maršrutus, pavyzdžiui, plaukimą Neries ar Vilnelės upėmis. Svarbu žinoti, kad baidarių nuoma Lietuvos sostinėje suteikia galimybę pamatyti kaip gamta susilieja su miesto vaizdais, todėl norintys mėgautis ne tik buvimu gamtoje atvyksta į čia.

Populiariausi maršrutai yra plaukimas Nerimi, Voke arba Vilnele. Plaukiant galima grožėtis miškais, upės pakrantėmis ir istorinio Vilniaus gražiausiomis vietomis, kurios yra matomos plaukimo metu. Tai yra puiki galimybė suderinti aktyvias pramogas su buvimu gamtoje. Jei dar neplaukėte baidarėmis, tai būtinai turite išbandyti tokias pramogas ir tuomet suprasite, kodėl daugelis plaukę vieną kartą, po to nuolat nori plaukti baidarėmis ir baidarės Vilnius tampa vis populiaresnės.

Planuojant plaukimą baidarėmis reikia pagalvoti kokiu maršrutu norite plaukti ir, kokios trukmės plaukimas jums bus tinkamiausias. Šiuo metu galima rinktis skirtingus maršrutus. Netgi galima plaukti nakties metu. Pavyzdžiui, vienas iš populiarių pasirinkimų norint romantiškai praleisti laiką plaukiant baidarėmis gali būti plaukimas Neries upe ne dienos, o nakties metu. Tai yra maždaug dviejų valandų plaukimas tamsiu paros metu. Svarbu tik pasirinkti palankų plaukimui orą su geru matomumu. Tuomet plaukiant galima bus mėgautis ne tik gražiai apšviestomis Vilniaus gatvėmis, kurios matomos iš upės, bet ir mėnuliu su žvaigždėmis. Tai puiki alternatyva romantiškai vakarienei ar pasivaikščiojimui Vilniaus senamiesčio gatvelėmis.

Dienos metu plaukti Neries upe daugiausia pasirenka šeimos su vaikais, senjorai, poros ieškančios romantikos ir draugų kompanijos. Tai yra lengvas plaukimas, todėl tiks net ir plaukiantiems pirmą kartą baidarėmis. Dažniausiai pasirenkamas yra maždaug keturių valandų plaukimas, kurio metu bus galima mėgautis gražiais vaizdais.

Taip pat populiarios ir baidarės Vokė ar plaukimas Vilnele. Šiuo metu baidarės Vilnius yra populiari pramoga, kuri tiks bet kokio amžiaus žmonėms norintiems mėgautis gražiais vaizdais ir lengvu plaukimu upe. Pasirinkus tinkamą maršrutą tereikia rezervuoti tinkamą maršrutą ir plaukimo datą.

Miesto susiliejimas su nuostabia gamta yra tai, ko ieško daugelis žmonių. Plaukimas gražiosiomis Vilniaus upėmis suteikia tokias galimybes visiems, kurie tik pasirenka plaukimą baidarėmis. Tereikia pasirinkti tinkamą maršrutą ir atvykti sutartu laiku. Beliks tik mėgautis gražiais besikeičiančiais gamtos ir miesto vaizdais.