Pavasarį tvarkykitės lengviau

Kartais prasidėjus pavasariniam tvarkymuisi pasvajojame, kad tie, kas teikia valymo paslaugas, užsuktų ir į mūsų namus. Juk būtų taip gerai, jeigu nereikėtų savo nemiegotomis valandomis iš visų jėgų dirbti ir tvarkytis…tačiau palaukite, o kas sakė, kad negalima taip ir padaryti?

Kartą per metus – pasisamdykite pagalbininkus

Aplinkos specialistaiTokios paslaugų teikėjos kaip http://www.manoaplinka.eu gali pasiūlyti profesionalius pagalbininkus ten, kur jums jau bus tikrai atsibodę darbuotis patiems. O kas pasakė, kad tikrai viską reikia daryti pačiam ar pačiai? Juk tik pavasarį mes tvarkomės iš tiesų daug. Pašviečia saulė, staiga iš po tamsos ima lįsti viskas, ką taip slėpėme žiemą. Langų stiklai staiga atrodo nešvariausi pasaulyje, palovėse prikaupta daugiausia šiukšlių ir dulkių, o spintose – daugiausia nedėvimų senų rūbų. Metas viską deramai sutvarkyti, tačiau tam reikia jėgų ir noro. Tad kodėl gi į pagalbą nepasikvietus tų, kas padėtų vieną kartą imti ir viską sutvarkyti greičiau. Sumokėsite ne tiek ir daug, tačiau su malonumu matysite, kaip sparčiai nyksta visi namų nešvarumai ir kaip greitai gražėja jums svarbi aplinka.

Lauko teritorijos tvarkymas

Vienas iš tvarkymosi darbų, kuris pareikalaus tikrai nemažai laiko ir pastangų – teritorijos tvarkymasis. Jeigu jums priklauso tik pusė aro prie balkono, tuomet įveiksite patys. Tačiau, jeigu turite 20 arų sklypą, apsodintą krūmais, medžiasi ir daržais, besirengdami patys viską sutvarkyti, galbūt palaidosite svajones ištrūkti laisvalaikiu prie ežero ar kur nors kitur pailsėti. Tik norėsite kuo greičiau viską sutvarkyti, tačiau net nepastebėsite, kaip prabėgs pavasaris su grėbliu rankoje… Jeigu galite tą sau leisti, pasisamdykite aplinkos tvarkytojus.

Namų tvarkymas

Kuo didesni namas – tuo daugiau betvarkės juose. Spintas atlaisvinti ir išrūšiuoti, kas reikalinga, kas ne, turėtumėte patys, tačiau dažniausiai, kol sutvarkote visa kita, iki spintų taip ir nepraeinate. O paskui jau būnate taip pavargę, kad tiesiog jokiu būdu nenorite vėl tvarkytis, tad juodoji skylė, užkrauta nereikalingu šlamštu, tiesiog ir vėl, kaip ir kasmet, lieka prigrūsta… Tačiau, jeigu jums tvarkantis į pagalbą ateitų profesionalūs tvarkytojai, jie siurbtų, plautų ir valytų, o jūs galėtumėte pagaliau susitvarkyti tai, ką visada atidedate.

Senos buitinės technikos tvarkymas

Puikiai žinote, kaip baisiai apibėgusi jūsų dujinė viryklė, kokie kvapai eina iš šaldytuvo apačios, ir kas ten dedasi mikro bangų krosnelėje. Nepatinka patiems valyti – tegul tą daro valytojai.