Parkavimas Palangos oro uoste – 6 klaidos, kurių privalote vengti

Nors Palangos oro uostas nėra didelis, o parkavimas dažniausiai – ne problematiškas, atvykus į oro uostą nepasiruošus galite neišvengti galvos skausmo… Taigi, kokių klaidų vengti, jeigu Jus domina parkavimas Palangos oro uoste ar bet kuriame kitame oro uoste?

1. Nežinote oro uosto parkavimo įkainių

Viena dažna klaida, daroma, kai domina parkavimas Palangos oro uoste ir paliekant transporto priemones oro uosto stovėjimo aikštelėse, yra nesugebėjimas nustatyti tarifų. Kadangi mokesčiai dažnai skiriasi priklausomai nuo transporto priemonės dydžio ir trukmės, visada labai svarbu iš anksto suprasti mokesčius.

Tai darydami išvengsite didelės netikėtos sąskaitos už automobilio stovėjimą grįžę. Be to, galite apsvarstyti alternatyvų transportą, jei mokesčiai viršija jūsų biudžetą.

2. Parkavimo vietų nerezervavimas

Ar kada nors teko prašyti savo draugo ar mylimojo sugrįžti su jūsų transporto priemone, kai oro uoste nepatekote į stovėjimo vietą? Jei taip, tikėtina, kad nepasiruošėte iš anksto. Parkavimas Palangos uoste – ne išimtis. Išvenkite nepatogumų prieš skrydį išsiaiškinę, ar objekte yra laisvos vietos. Arba palikite savo automobilį įmonėms, siūlančioms automobilių stovėjimo aikštelę netoli oro uosto, kad pagerintumėte saugumą ir pasiekiamumą.

3. Parkavimas toli nuo vartų

Pastačius automobilį per toli nuo vartų bus sunku patekti į vidų ir gaišti laiką. Taip pat gali tekti patirti daugiau išlaidų, norint nueiti ilgą atstumą. Geriausias būdas išvengti šios problemos – nustatyti išvykimo vartus, kuriais naudojasi jūsų oro linijų bendrovė, ir gauti automobilių stovėjimo aikštelę ne vietoje.

4. Parkavimas Palangos oro uoste rizikingoje vietoje

Kita dažna klaida naudojantis oro uosto parkavimo paslauga – transporto priemonių palikimas rizikingoje zonoje. Tai apima per arti vartų arba išvažiavimo juostas. Apsaugokite savo automobilį, kai keliaujate ilgą laiką, surasdami saugią stovėjimo vietą. Taip pat patartina palikti jį tamsesnėje vietoje arba apsisaugoti nuo atšiaurių oro sąlygų.

5. Nesugebėjimas pasverti savo galimybių

Kai kurie žmonės pasikliauja tik oro uosto stovėjimo vietomis, kurios gali būti netvarkingos ir nepatogios. Prieš palikdami automobilį oro uoste, visada pravartu pasverti savo galimybes.

Palyginkite jų siūlomas paslaugas su kitų tos srities įmonių teikiamomis paslaugomis. Remdamiesi analize, nustatykite, ar patogiau ir ekonomiškiau naudoti vietas oro uosto išorėje ar viduje.

6. Prastas laiko planavimas

Nesuplanavus laiko naudodamiesi oro uosto stovėjimo aikštele, galite praleisti skrydį. Net parkavimas Palangos oro uoste turi savo iššūkių. Todėl geriausia praktika yra visada atvykti į įstaigą maždaug dviem valandomis anksčiau. Ši priemonė suteiks jums pakankamai laiko saugumo patikrai ir tinkamos stovėjimo aikštelės paieškai, jei neužsisakėte vietos.

Venkite įprastų klaidų, susijusių su automobilių stovėjimo aikštele oro uoste. Padarius įvairias klaidas su parkavimu oro uoste, gali kilti nepatogumų ir kilti pavojus automobiliui. Išmokę jų išvengti padės iš anksto planuoti ir biudžetą. Be to, galite pasirinkti alternatyvias parinktis, pvz., stovėti šalia oro uosto arba naudotis alternatyviu transportu.