Pardavėjai siūlo išsirinkti kompresorių – tai yra lengviau, nei atrodo

Jei jums reikalingas oro kompresorius, tikrai turėsite gana platų pasirinkimą. Pardavėjai siūlo išsirinkti kompresorių, atitinkantį individualius jūsų poreikius. Žinoma, prieš tai turite žinoti, kokiu konkrečiu tikslu ši įranga bus naudojama, koks darbo našumas jums reikalingas, kokius eksploatacinius reikalavimus kompresoriui keliate. Vis dėlto, kaip teigia šios srities ekspertai, išsirinkti kompresorių nėra sunkus darbas, o jei ir turėtumėte abejonių, visuomet galite kreiptis į pardavimo atstovus, kurie maloniai atsakys į visus jūsų klausimus ir patars dėl tinkamiausio sprendimo konkrečioje situacijoje.

Visų pirma – įvertinkite savo poreikius

KompresoriaiRenkantis oro kompresorių, paprastai įvertinami pagrindiniai techninės charakteristikos duomenys: našumas, maksimalus kompresoriaus slėgis ir bako talpa. Praktika rodo, kad itin svarbų vaidmenį atlieka ir kompresoriaus mobilumas, ypač tuomet, jei kompresorius naudojamas autoservise ar statybų sektoriuje ir turi būti perstatomas iš vienos vietos į kitą. Šiuo atveju paprastai rekomenduojami kompaktiški stūmokliniai bendraašiai kompresoriai arba patogiai transportuojami betepaliniai oro kompresoriai, neturintys resiverio. Didžioji dalis mobiliųjų kompresorių turi integruotus ratukus ir specialias rankenas. Tiesa, kalbėjimas apie techninius duomenis gali atrodyti gana keblus ir sudėtingas, jei šioje srityje esate naujokai. Kur kas patogesnis sprendimas – rinktis kompresorių, priklausomai nuo to, kokioje aplinkoje jį naudosite.

Jei jums reikalingas kompresorius namams, t. y. jums reikia pripūsti daiktus, rinkitės paprastiems naudotojams skirtus kompresorius. Ši įranga naudojama tam, kad tiektų suslėgtą orą į tam tikrus darbo įrankius, pavyzdžiui, smulkius vinių pistoletus, žaislus, padangas, sportui skirtus reikmenis ir t. t. Vis dėlto, jei ketinate naudoti didesnius ir galingesnius įrankius, jums reikės rangovams skirto kompresoriaus.

Rangovams skirti kompresoriai sukurti sudėtingesnėms darbo sąlygoms. Paprastai tai lengvai transportuojami kompresoriai, naudojami įvairiausioms užduotims atlikti, tačiau pagrindinė jų paskirtis – tiekti suslėgtą orą darbo įrankiams. Tuo atveju, jei jums reikalingas nepertraukiamas suspausto oro tiekimas arba nuolatos naudojate daug pneumatinių įrankių, jums reikės komercinio tipo kompresoriaus.

Komercinio tipo oro kompresoriai išsiskiria itin aukšta kokybe ir yra skirti nepertraukiamam suslėgto oro tiekimui, intensyviam darbui sudėtingiausiomis sąlygomis. Tai galinga ir brangi įranga, atitinkanti maksimalius pirkėjo reikalavimus.