Naujienos interjero salone

Jeigu domina interjero naujovės, galima apsilankyti interjero salone Dubingiai.lt ir pažvelgti, kokių naujienų ten galima išvysti.

Nauji tapetai

Dubingiai salonasPavyzdžiui, tapetų kolekcijų atnaujinimas – tai nuolatinis dalykas, kurį paprastai siūlo prestižiniai interjero salonai. Kodėl jie taip daro? Visų pirma tapetų mados nuolatos keičiasi, štai ir dabar paleista ankstyva kregždė, kad kitais metais bus madingi būtent gėlėti tapetai. Tačiau tai – dar ne viskas. Taip pat yra ir tokių pasvarstymų, kad žmonėms paprasčiausiai atsibosta tie patys dalykai, todėl jiems reikia atsinaujinti, dėl to naujesnių tapetų atvežama net jeigu jie ir nebūtinai priklauso kažkokioms naujoms kolekcijoms. Kitas dalykas – tapetai yra labai praktiškas dalykas, ir pats greičiausias bei pigiausias būdas greitai sukurti įspūdingą interjerą. Jeigu norite be didelių investicijų pagražinti baisias sienas, nebūtina jų griauti, perstatyti ar pertinkuoti, žodžiu, samdyti kvalifikuotų specialistų. Mat yra darbų, kuriuos jūs ir patys galite aptikti, ir vienas tokių darbų galėtų būti būtent tapetų klijavimas. Taigi, verta sekti interjero salonų naujienas, nes kaip tik jose ir pasirodo tokios naujienos kaip nauji tapetai, kad ir Dubingių interjero salone.

Gražus senoviškas laikrodis

Kita naujovė, kurią dabar siūlo Dubingiai – iš tiesų yra senienos atgimimas. Mada visada eina ratu, ir šiuo metu kaip tik ruletė atsisukusi ant senovės ir natūralumo renesanso. Žodžiu, tų laikų, kai nebuvo nei plastiko, nei interneto, o gal net ir elektros. Taigi, gražus sieninis mechaninis laikrodis, primenantis jūsų prosenelių jaunystę, jeigu jie būtų gyvenę Paryžiuje ar Šveicarijoje, o ne Caro imperijos provincijoje ir baudžiavoje – tai puikus žingsnis norint atrodyti ir gyventi gerai.

Tikras kilimas su senoviškais raštais

Dar viena naujovė – retro stiliaus kilimas. Ar jis būtų itališkas, ar norvegiškas, mes visada tokius kilimus vadiname persiškais, nes jie mums siejasi su rytais, arabų šalimis ir tais ypatingais raštais, kuriais pasipuošia net ir skraidantys kilimai… Jeigu dar visai neseniai su neapykanta tokius kilimus nukabinome nuo butų sienų ir išmetėme juos sutrypdami kaip ir sovietinę praeitį, tai štai dabar kilimai su tais klasikiniais raštais ir vėl grįžta į gyvenimą.

Retro stiliaus baldai

Žinoma, specialios formos, kuriose susilieja senoviško stiliaus pirmojo modernumo lengvumas bei elegancija, bei dabartinės gamybos technologijos ir požiūris į miestą – tai retro stiliaus baldai, kurie mums patinka, kurie mums yra svarbūs.