Kaip atjauninti odą

MezoterapijaOdą galima atjauninti įvairiais būdais: pradedant kasdienine jos tinkama higiena, sveika mityba, tęsiant nesudėtingomis jauninimo procedūromis, tokiomis kaip mezoterapija, baigiant ir botulino injekcijomis ar odos patempimu. Kiekvienas būdas – skirtingiems odos senumo atvejams. Kviečiame susipažinti su skirtingais odos jauninimo etapais.

Natūralaus jaunumo išsaugojimas

Sakoma, kad iki 25 mes turime tai, ką davė gamta, nuo 25 iki 35 – tai, ką pačios į save įdėjome, o nuo 35 – tai, ką buvome jau įdėję anksčiau. Taigi, pačiai jauniausiai odai reikia tiesiog stengtis natūraliai puoselėti savo odos jaunystę ir grožį. Visiems žinoma, kad odai labai kenkia rūkymas, siaubingą poveikį daro bloga mityba, riebus maistas, cukraus, aštraus, riebaus maisto perteklius. Taip pat svarbu gerai pailsėti, išsimiegoti, laikytis higienos reikalavimų. Tada galima išsaugoti natūralią odą ir jaustis žvaliai, kada stengiamės sąmoningai ja rūpintis ir nevarginti nikotinu, nenuplautu nakčiai makiažu, riebia mityba. Tiesiog reikia atsiminti, kad mums savo odos reikės dar daug metų ir visą laiką ja rūpintis.

Mezoterapija

Mezoterapijos metu yra taikomas specialus taškinis masažas, stimuliuojant tam tikras odos vietas su adatėlėmis.Mezoterapija nėra atliekama rankiniu būdu su adatėlėmis – tam reikalinga gera įranga. Labai svarbu, renkantis tinkamą mezoterapijos specialistą atkreipti dėmesį, ar jis turi profesionalią įrangą. Tai svarbu, nes nuo to priklausys ir mezoterapijos poveikis. Dažniausiai efektas matosi po ilgesnio mezoterapijos kurso. Šis odos jauninimo būdas tinka maždaug 25 – 40 amžiaus moterims, nors gali būti taikomas ir kitokio amžiaus odai. Tačiau būtent tokiame amžiuje oda jau ima senti, tačiau dar nebūna visiškai suglebusi ir nukritusi. Tad šis mezoterapinis papildomas taškinis, dažnai maišomas ir su lazeriu, poveikis padeda odą pastebimai atjauninti.

Stipriausias poveikis

Brandžiai odai grožio ir chirurgijos klinikos be visų minėtų procedūrų taiko ir stipriausio poveikio. Ji reikalinga tada, kai oda jau yra negrąžinamai pasenusi, ir jau jos neatgaivina nei kaukės, nei mezoterapija, nei masažai. Suprantama, juk laikrodžio atgal nepasuksi, kai kuriuos dalykus oda praranda negrįžtamai. Tačiau juos patvarkyti gali plastikos chirurgija. Vienas iš būtų panaikinti dideles raukšles – botulino injekcijos. Jos leidžia atsipalaiduoti aplink raukšles esantiems raumenims ir dėl to oda tampa lygia. Taip pat galima daroma gana sudėtinga su specialiais chirurginiais siūlais atliekama veido patempimo operacija. Visos šios priemonės yra taikomos moterims priklausomai nuo to, kas jų individualiu atveju tiktų labiausiai.