Kondicionierių montavimas ir pirkimas: kaip pasirinkti geriausią?

Investuojant į oro kondicionavimo sistemą, labai svarbu įsigyti tinkamo tipo, modelio ir galingumo įrenginį ir pasirūpinti, kad kondicionierių montavimas būtų atliktas nepriekaištingai. Juk oro kondicionieriai turi didelę įtaką jūsų patogumui ir sveikatai namuose. Dalinamės keliais praktiniais patarimais, kurie padės išsirinkti jūsų erdvei ir poreikiams tinkamą oro kondicionierių, kad iš šios gana stambios investicijos gautumėte kuo daugiau naudos.

1. Pasirūpinkite, kad naujasis kondicionierius teiktų energijos vartojimo efektyvumą ištisus metus.

Visi šiuolaikiški kondicionavimo įrenginiai efektyviai vėsina namus, tačiau geriausius rezultatus suteikia kondicionieriai, kurių energijos vartojimo efektyvumo įvertinimas yra iki A+++. Tai aukščiausias vertinimas rinkoje, todėl jūsų sąskaita už energiją bus maža, o rezultatai labai geri. Naudodami mūsų sprendimus mėgausitės tobulu klimatu ištisus metus ir taupysite energiją.

2. Turi būti tinkamas įrenginio pajėgumas.

Renkantis oro kondicionavimo sistemą, svarbu nustatyti reikiamą aušinimo galią. Per mažos talpos sistema didesniame būste gali duoti išties nuviliančių rezultatų, o per daug kvalifikuota sistema turės galingesnį oro srautą nei būtina, todėl bus nemalonus komfortas. Tobulos talpos parinkimas yra rimtas iššūkis, tačiau geras montuotojas gali jums padėti!

3. Derinkite kondicionierių prie savo interjero.

Kiekvienas butas, namas ar kitas būstas yra savaip unikalus. Su stilingais oro kondicionavimo įrenginiais ir plačiu modelių asortimentu tikrai neprašausite. Pasirinkite patogius ir energiją taupančius sprendimus kiekvienam kambariui, kurie derės prie interjero ir puikiai įsipaišys į aplinką.

4. Pasirūpinkite savo lauko įrenginiu.

Įrengdami oro kondicionierių su lauko bloku, daugelis žmonių atkreipia dėmesį tik į vidinį bloką, nes jis labiausiai matomas viduje. Tačiau lauko įrenginio vieta gali būti dar svarbesnė, nes ji gali turėti didžiulį poveikį tinkamam visos sistemos veikimui. Lauko blokas yra oro kondicionavimo sistemos širdis, todėl nereikėtų jo pamiršti. Įsitikinkite, kad oro įleidimo ir išleidimo angos neužstoja kliūtys ar lapai. Prieš vasaros ir žiemos sezono pradžią apžiūrėkite savo įrenginį, kad užtikrintumėte optimalų jo veikimą.

5. Laiku užsisakykite įrenginį, kad kondicionierių montavimas būtų atliktas operatyviai

Nelaukite pirmosios karštos dienos, kad užsisakytumėte oro kondicionavimo sistemą. Kondicionierių montavimas yra užduotis, kuri šiek tiek užtrunka! Visų pirma, jūs ne tik norėsite, kad įrenginys būtų sumontuotas greitai, o įgaliotų montuotojų darbotvarkės bus užpildytos. Antra, paprastai praeina šiek tiek laiko, kol jūsų pasirinktas oro kondicionierius gali būti pristatytas jums. Laikotarpis nuo užsakymo iki faktinio įrengimo gali užtrukti kelias savaites.

Pažymėtina, kad pats oro kondicionierių montavimas ir įrengimas vienai patalpai dažniausiai užima vieną darbo dieną. Tikslus montavimo laikas priklauso nuo tikslių įrengimo aplinkybių.

Tinkamai sumontuoti kondicionieriai patikimai vėsins Jūsų namus ir suteiks daug komforto. Nepamirškite tinkamai rūpintis kondicionieriumi, jo valyti ir papildyti: tada jis tarnaus išties patikimai!