Kompiuteris sugenda ne laiku

Jeigu ir jums nors kartą buvo nutikusi tokia krizė, puikiai suprasite, apie ką mes čia. Computer repair, computer repair company visada reikalinga tada, kai niekas nedirba, ir kai jums štai DABAR reikia pasinaudoti savo kompiuteriu. Kaip pas jus, taip ir visame pasaulyje. Laptop repair, laptop repairs London net ir didžiausiame mieste tampa neįmanomas, kai jums staiga kažko prireikia.

Kaip tik reikėjo gintis bakalaurinį

KompiuteriaiPanašu, kad kompiuterio sugedimas ne laiku dažniausiai susijęs su viešumu arba bent jau gyvu ryšiu su kitu žmogumi. Kol kas visi kalbinti žmonės, kurie sakė, kad jiems tikrai ne karą ir ne laiku yra sugedę kompiuteriai, dažniausiai nuvildavo ne save, o kažką kita. Taip pasakoja ir Tomas. „Man reikėjo eiti gintis bakalaurinį apie programų sistemas ir tam tikrus kompiuterio aspektus. Ir mano darbas pas mane buvo išsaugotas kompiuteryje, taip pat buvau pasirašęs pastabas, kalbą – viską, ką sakysiu. Buvau per porą dienų susimontavęs ir prezentaciją. Atrodė, kad pasiruošiau gerai. Bet šiaip bijau viešai kalbėti, todėl man labai reikalingas toks pastiprinimas – kad per projektorių galėčiau parodyti kažkokias skaidres, kad galėčiau pats tarsi pasislėpti už technologijos. Ir kaip ir turi nutikti pagal Merfio dėsnius, tą rytą, kai atsikėliau, nusiteikęs iki pietų dar kartą užmesti akį į savo kalbą, kaip tik pamačiau, kad kompiuteris neveikia. Kartu jis prarijo ir mano skaidres, visą informaciją. Taigi, gyniausi „iš kepurės“, – sako jaunas specialistas.

Atvykus pas klientą

Taip pat blogai pasijautė ir Rūta, kuri atvyko pas klientą pristatyti savo sukurtos architektūros vizualizacijos. „Kai dar buvau ofise, viskas veikė. Nuvažiavau, susitarusi susitikimą – kompiuteris užstrigo ir išvis išsijungė. Buvo labai gėda, kad tuo metu nebuvau pasiėmusi kokios atsarginės kopijos, ar kad apskritai man tai nutiko. Kokia aš specialistė, jeigu net nesugebu ateiti su veikiančiu kompiuteriu į susitikimą“, – sako Rūta.

Per renginį

Taip pat yra blogai nutikę ir prieš renginius. Renginių ir kalbų sakytojas teigia, kad sugendantis kompiuteris visada yra didelė bėda. „Net jeigu moki viską pasakyti, bet pasiruošus su nuotraukomis yra kažkaip blogiau. Su nuotraukomis tu susiplanuoji, tai tau lengviau nukreipti dėmesį. O man buvo tikrai ne kartą gėda, kai projektorius arba kompiuteris sugesdavo, ir likdavau tik aš ir mano kalba“, – prisimena renginių vedėjas.