Kokią žieminę striukę pirkti vaikui?

Prisipažinsiu, kad šis ruduo išskirtinis. Pirmiausiai todėl, kad mano dukra pradėjo eiti į prieš mokyklinukų grupę. Nori nenori pajutau spaudimą savo mažąjį angeliuką pustyti lyg princesę. Čia praslinko ruduo, atėjo žiema, o į grupę kitos mergaitės ir toliau vedamos su lengvais paltukais. Neva tokia mada – purkštauja mamos. Tai skaudina – ar vaikai turi demonstruoti madas? Silta striuke yra mažųjų komforto ir taip reikalingos šilumos, šaltą žiemą, garantas.

Patogumas

Pukines striukes vaikams yra patogiau nei kombinezonai. Juk striukes gali būti dėvimos su šiltomis kelnėmis. Tačiau jeigu metų ar dviejų mažylį aprengti patogiau kombinezonu, tai savarankiškam penkiamečiui apsirengti pačiam yra garbės ir jo savarankiškumo reikalas. Todėl kombinezonai tampa ne tokis patrauklus pasirinkimas.

Šiltesnė striukėKita vertus, pukines striukes skalbimas yra lengvesnis ir patogesnis, nei kombinezono, o tuo labiau palto. Jos greičiau išdžiūna. Siltos striukes lengviau išvalomos nuo įsisenėjusių dėmių.

Todėl siltos striukes tampa praktiškiausiu pasirinkimu.

Dažnai vaikai zirzia, kuomet reikia ant megztinio dar apsivilkti storą viršutinį drabužį. Jiems nepatogu, varžo judesius. Tačiau, šį sezoną, siūlomas dar vienas sprendimas – plonos pukines striukes vaikams. Jos lengvesnės, vaikai su jomis gali judėti nevaržomai.

Madų tendencijos

Mados. Kaip jau ir minėjau yra dailių mamų, norinčių ir savo mažuosius angeliukus net ant puoduko išlaikyti su aureole. Kas gali būti gražiau už dailų paltuką? Siltos striukes gali būti tokios pačios madingos, kaip ir gražūs paltukai.

Net ziemines pukines striukes moterims ir pukines striukes vyrams yra taip pat madingos kaip ir vaikams. Ir tam nebūtinai reikia sportinio stiliaus. Siltos striukes gali būti ir elegantiškos. Šiemet, siūlomos siltos striukės su dirželiu ir kapišonu.

Dažnai kelia nerimą kainą. Juk paltuką nusipirkus galima tikėtis jį pritaikyti ir didelių iškilmių proga, ir nesukti galvos einant į eilinį žygį po parduotuves. Kita vertus, moteriskos pukines striukes kaina, praktiškai, nesiskiria kaina nuo striukių. Internete galima rasti įvairių kainų moterims, vaikams ir ziemines striukes vyrams. Jeigu nerimaujate galite padaryti reviziją ir internete paskelbti – parduodu pukines striukes (likusias nuo praeito sezono). Taip sutaupyti ir įsigyti naują drabužį.