Kodėl prezervatyvus verta pirkti internetu

Ar pastebėjote, kad prezervatyvai internetu vis dažniau perkami tokiu būdu, o ne tiesiogiai parduotuvėje? Turbūt kiekvienas pirkėjas turi savo paaiškinimus, kodėl mėgsta rinktis tokį pirkimo būdą. Kadangi tema labai delikati, pirkėjai nenorėjo atskleisti savo tapatybės, tad pavadinome juos anonimais.

Anonimas, 13 metų

Prezervatyvai perkami internetu pigesni„Kaip supratote, esu dar labai jaunas. Lietuva nėra didelė šalis, o juo labiau, mano miestelis. Čia tiesiog vieni kitus kuo puikiausiai pažįsta. Būna, jeigu vasarą parduotuvėje perki burokėlių ir kiaušinių bei kefyro, tai, nors su niekuo nekalbi, bet kitą dieną jau kas nors iš kaimynų klausia, ar skanūs buvo šaltibarščiai. Nes turbūt pardavėja pasidaro išvadas ir kitiems papasakoja. Įsivaizduokite, kas būtų, jeigu ten pirkčiau prezervatyvus. Ir įdomu, ko paklaustų kaimynai –ar geras buvo pirmas kartas, ir ar apie tai žino mano tėvai? Aišku, kad nežino. Kaip ir niekas kitas. Kadangi esu vaikas, tai ir savo elektroninės bankininkystės neturiu. Todėl visada susitariu, kad sumokėsiu kurjeriui grynais. Tuo pačiu visada užsisakau ir kompaktą, ir tėvai galvoja, kad perku kažkokius DVD. Apskritai, to pirkinio dar niekada nepanaudojau, žinau, ir vyresniam broliui taip buvo, kad jis daug metų vis nešiodavosi juos piniginėje, kol sugesdavo, paskui naujais pakeisdavo – o ką, juk maža ką“, – pasakoja vaikinas.

Anonimas, 20 metų

„Man tiesiog labai nemalonu pirkti prezervatyvus įprastoje parduotuvėje. Čia gyvena ir mano dėstytojai, ir buvusios mokytojos, ir net mergina, kuri man labai patinka ir su kuria dar tikiuosi nueiti vieną dieną į pasimatymą. Man tai kažkaip atrodo nedera – perki sau kopūstų, bulvių pietum, ir tuo pačiu prezervatyvus. Kažkokia nesąmonė. Man atrodo, seniau žmonės negalėdavo taip paprastai nusipirkti tokių intymių dalykų. juk tai labai privatu ir dėl to man daug labiau patinka specializuotos parduotuvės. Bent jau tai, tebūnie, kokia nors kosmetikos parduotuvė, vis geriau, nei maisto produktų. Galų gale, prezervatyvai internetu tampa pačia paprasčiausia alternatyva, nes išvis išsisprendžia visos galimos nesąmonės“ – pasakoja studentas.

Anonimas, 34 metų

„Praktiškai beveik nebeliko tokių paslaugų, kurių aš neoptimizuočiau ir nebandyčiau atlikti internetu. Kažkaip atrodo – na kam gi taip vargintis ir kažką pirkti paprastais būdais, jeigu internetu daug greičiau. Nei kažkur reikia eiti, nei bergždžiai ieškoti parduotuvėse to, ko nėra. O specializuotoje prezervatyvų parduotuvėje aš iškart net randu tų retų rūšių prezervatyvų, kokių šiaip niekur nebūna“, – džiaugiasi trijų vaikų tėvas.

Gairės: