Kam dažniausiai genda kompiuteriai

Kompiuteriai ir jų tvarkymasKalbamės su žmogumi, kurio kompetencijoje – dažnas computer repair. Tai žmogus, kuris gali jums papasakoti, kodėl dažniausiai genda kompiuteriai. Tam jie turi kuo puikiausias priežastis ir jūs galite būti tie, kurie sužinos, kodėl tokie dalykai apskritai vyksta. Taigi, susikaupkite ir klausykite. Tiek Mac, tiek personaliniai, tiek nešiojami kompiuteriai gali sugesti, o tada bus reikalinga laptop repair. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Dėl ko sugenda vyriausios kartos kompiuteriai?

Su vyresniais žmonėmis paprastai kartojasi situacija, kai ateina pas mus dėl to, kad sugenda jiems kompiuteris, užkrėstas virusų. Senesnio amžiaus žmonėms neišsivysto tam tikra intuicija. Jie viską tarsi daro pagal instrukcijas ir viskas, kas kompiuteryje įprasta, kas tarsi pagal instrukciją, jiems atrodo taip pat įprasta, visiškai normalu. Tačiau jie patys negali improvizuoti. Jeigu pasirodo koks nors klaidinantis skelbimas, kokia nors netikra reklama, kažkas, ko jie nenori ir ko neplanavo, tada visko nutinka. Jie eina ant tų reklamų, į kompiuterį įsirašo virusai. Šie labai lėtina kompiuterio darbą, dar ir pridaugina kokių nors kitokių žalingų dalykų. Galiausiai, turime kompiuterį, kuris beveik neveikia, ir žmogus nežino, kodėl. Tai dažniausia vyresnės kartos kompiuterių problema. O šiaip iš išorės kompiuterius jie dažniausiai labai gražiai saugo.

Dėl ko sugenda jaunų žmonių kompiuteriai?

Apskritai, nepasakyčiau, kad jaunų žmonių ateina mažiau. Jie yra pagrindiniai kompiuterių naudotojai, būtent jie dažniausiai naudojasi, todėl ir ateina jų visada didžiausias srautas. Jie bando visada įsisavinti naujienas, sužinoti kažką naujo ir pan. Todėl jiems tenka pamatyti daug dalykų, kurių gal nebūna mačiusi vyresnioji karta ir pan. Tačiau visgi jiems sugenda kompiuteriai dažniausiai dėl neatsakingumo. Tarkime – arbatos ir kompiuterio miksas yra toks įprastas kaip saulės ir lietaus. Jie nuolat apipila kompiuterius viskuo, ką geria ir valgo šalia jo. Dažnai ir numeta. Taip nutinka dėl labai dažno naudojimo.

Kokios būtų pagrindinės kompiuterio saugojimo taisyklės?

Turbūt tos paprastos ir standartinės. Per keletą metų nieko naujo nenutiko, viskas taip pat, kaip buvo jau kurį laiką. Kompiuteriai bijo drėgmės, todėl negalima gerti ir valgyti prie jų. Taip pat – jiems reikia tinkamai ventiliuotis, todėl negalima palikti jų ant kokio pledo ar dulkėto paviršiaus. Dar – reikia nuolat atnaujinti tiek operacinę sistemą, tiek visokias programas. O taip pat reikia ir turėti antivirusinę programą ir kartais profilaktiškai skenuoti kompiuterį.

Gairės: